Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sandosp

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Przy ustawieniu na 'Auto" miałem godzinę na stary czas (-1 godzina). Naładować się naładował ale po kilku dniach z "HI" przeszedł na "MID" Zastanawiam się jak długo on działa na średnim naładowaniu. Ale na razie wolę nie sprawdzać bo są słoneczne dni i dzień w dzień go ładuję. Nie wiem co będzie w ziemie....
 2. Zakup dokonany! Padło na LWC-m100dse-1aer. I mam parę pytań.Uruchomiłem funkcję DST i zastanawiam się co jak np. Zegarek nie złapie sygnału w nocy albo jak bedę chciał tuz po zmianie czasu mieć dokładny czas nie czekać godziny aż zegarek złapie sygnał. Teraz Złapał w moment gdy zrobiłem "DST ON" Ale co gdy będę chciał by sygnał by złapany teraz bo np. akurat jestem w dobrych warunkach bo go złapać. Jak wymusić synchronizację? I jak długo trwa ładowanie akumulatora? Bo przybył do mnie w stanie "średnio' naładowanym. Chciał bym wiedzieć po jakim czasie oczekiwać poprawy.
 3. A jak taki akumulator padnie to co? Wymienia się go czy zegarek do kosza? A stl tak bardzo sportowy mi niestety przeszkadza
 4. Witam wszystkich! Jestem tu nowy i chciałem się zapytać/poradzić. Otóż chcę zakupić zegarek z funkcja jak w temacie. Chcę by był na całe lata więc. Musi bieć zarówno bransoletę jak i kopertę ze stali,nie wymagać wymiany baterii no i mieć waveceptor. Interesował mnie raczej zegarek elektroniczny ale nie znalazłem żadnego który miałby metalowa/stalowa kopertę. I teraz myślę o LCW-M100DSE-2AER. Jest piękny,wprawdzie ma malutki wyświetlacz ale da się z niego odczytać godzinę. Mam jedynie 2 pytania: Czy da się na nim wymusić dobór sygnału z zegara atomowego tak jak można to zrobic np. przy stacjach pogody? Czyli wcisnąć przycisk po którym w parę minut się zsynchronizuje? I drugie pytanie. Czy ta on się ładuje od światła słonecznego czy od jakiegokolwiek np od lampki na biurku? Wspomniano wyżej że bateria jak akumulator traci pojemność. Na ile taka bateria starcza bo planuje kupić używany egzemplarz. I tak na koniec: Może są zegarki całkowicie cyfrowe z tą funkcją które mają metalową kopertę? Zlazłem w sieci informacja o istnieniu modelu casio irw-m300-Coś przepięknego ale nigdzie nie widzę oferty sprzedaży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.