Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Michaelz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. tak też robiłem, ale nie znam się na tyle, żeby samemu odcedzić syf od dobrych zegarków.
 2. Pozwolę sobie odkopać temat, w dalszym ciągu szukam zegarka z fazami księżyca. Czy jest szansa na jakikolwiek automat z fazami księżyca do 1500 zł?
 3. pokazaliście naprawdę eleganckie zegarki, ale mimo wszystko naciskałbym na te fazy księżyca bo jest to w kręgu moich zainteresowań, ale nie kosztem tego, żeby kupić jakiś szajs, więc tak jak radzicie odpuszczę Ingersolle, ale może jednak coś trafiłoby się z tymi moimi wymarzonymi fazami + datownik Nie wykluczam zakupu używanego zegarka, więc budżet jest dość elastyczny.
 4. Witam wszystkich forumowiczów, Chciałem poprosić was o pomoc w wyborze zegarka. Do tej pory miałem całkiem elegancki zegarek, ale z tych tańszych bo nie wiedziałem czy się przyzwyczaję i traf chciał, że naprawdę się w to wciągnąłem lecz niestety kompletnie się na tym nie znam. Poszukuję eleganckiego zegarka na pasku skórzanym lub z tworzywa, ale na pewno nie na metalowej bransolecie. Tak w skrócie. budżet: do 1400 zł mechanizm: nie znam się wymagane cechy: koniecznie fazy księżyca i datownik. opcjonalne cechy: wskaźnik dnia tygodnia lub miesiąc. podobał mi się zegarek ingersoll IN8402WH, Ingersoll IN1203CH Union i taka adriatica, ale nie dopatrzyłem się co to za model więc daję link https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-adriatica-multifunction-a8236-52b3qf Bardzo was proszę doradźcie mi, żebym nie przepłacił, albo nie kupił jakiegoś bubla. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.