Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Andy Elusive

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Czyli można brać a po zakupie szukać specjalisty na mały remont doprowadzający do ładu tarcze?
 2. Raczej rysy na tarczy nie idzie zniwelować bo wszystkie tarcze od zegarków brajlowskich są wykonane z jakiegoś tworzywa plastikowego? To samo pewno tyczy się odbarwienia?
 3. Witam ponownie. Znalazłem poniższą ofertę jeden z was polecał zegarek firmy Arsa Automat, była taka aukcja jednak nie udało mi się jej wygrać cóż widzący są szybsi:( jest jednak inny model zegarka Arsa czy jest wart polecenia czy może szkoda zachodu na zbyt sfatygowany wygląd zewnętrzny? http://allegro.pl/zegarek-arsa-blind-vintage-i6829828810.html Proszę o komentarze i dziękuje za wszelką pomoc.
 4. Odpowiem prosto, jak czytam z kompa. Syntezator mowy z polskim językiem plus darmowy program NVDA. Razem współpracując udostępniają mi wszelkie działania na lapie. Co do zdjęć zapytałem też jeśli chodzi o dwa zegarki o które pytałem mojej drugiej połówki Braciaka:)
 5. Dziękuje jak i mówiące tak i słynna Rakieta odpadają, miałem 2 w życiu gadające każdy mi zamókł niestety i skończył marnie, Rakieta za to nie podoba mi się ze względu na kształt i sam odczyt osobiście dla mnie jest mała lubię większe tarcze do odczytu przyjemniej się sprawdza tak godzinę. Sumarycznie budżet mam do 200 zł widziałem też zegarki w sklepach dla niewidomych gdzie mają różne rzeczy jednak tam są sztuki kwarcowe i rzekomo wodoszczelne w co wierzyć mi się nie chce.
 6. VOSTOk niestety rozwaliłem a wkleiłem link jako przykład o który dokładnie zegarek chodzi bo tymczasowo muszę sobie jakiś kupić. Sprostowując musze wybrać między tymi dwoma: http://allegro.pl/helvetia-dla-niewidomych-w-super-stanie-i6788131891.html czy http://allegro.pl/zegarek-brajlowski-hy-moser-sprawny-100-i6788721780.html
 7. Witajcie. Jestem tu nowy jednak wole zapytać się znawców co mogę wybrać z dwóch zegarków dla niewidomych. Jestem osobą niewidomą i niestety zepsułem swojego MECHANICZNY VOSTOK 2401/491210 http://allegro.pl/mechaniczny-vostok-dla-niewidomych-2401-491210-i6495694687.html Co i jak napisze na końcu związanego z moją zbrodnią ale do rzeczy który z poniższych aukcji polecicie i dlaczego? allegro.pl/helvetia-dla-niewidomych-w-super-stanie-i6788131891.html http://allegro.pl/zegarek-brajlowski-hy-moser-sprawny-100-i6788721780.html Mój VOSTOk uległ uszkodzeniu cóż nie poczułem kiedy otworzyłem sobie wieczko gdy składałem łóżko no i niestety urwałem dewastując zbrodniczo oczka montujące oszklone wieczko. Byłem u zegarmistrza i powiedział że są dwa wyjścia. 1. Pójść do jakiegoś Jubilera który odtworzy oczka do zaczepu bo samo ponowne zamontowanie wieczka nie jest trudne, jednak stop stalowy to jest misterna robota. 2. Znaleźć inną kopertę u innego zegarmistrza. Chciał bym naprawić VOSTOk'a ale sprawa zanosi się niczym jakiś quest a zupełnie na tym się nie znam proszę o poradę. Stary zegarek naprawie później jak odnajdę kogoś kto podjął by się tego albo zakupie nowy. Pozdrawiam serdecznie i czekam na wszelkie odpowiedzi:) Andrzej Wandrowski Andyelusive27@gmail.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.