Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yacko

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Yacko

  Casio GW-M5610-1ER

  W moim GW-M5610 synchronizacja działa pomimo ręcznego ustawienia DST zarówno ON jak i OFF. Przy okazji, gdyby faktycznie znieśli zmiany czasowe to pewnie jedyna opcja aby synchronizacja działa poprawnie to ustawienie ręczne DST. Chyba, że synchronizacja ustawia też czas letni, ale raczej to jest w firmware zegarka według daty i wybranej strefy czasowej.
 2. Yacko

  GW-M5610-1ER

  DW-5600 nie ma tego, więc dlatego się zaniepokoiłem. Dzięki za odpowiedź, w takim razie nie będę reklamował.
 3. Yacko

  GW-M5610-1ER

  Mam pytanie do posiadaczy GW-M5610 - czy u Was podobnie wygląda podświetlenie ? Mam na myśli jaśniejszy fragment po prawej stronie ( ta szczelina poza wyświetlaczem) - widać to tylko pod kątem. Jedyny filmik jaki znalazłem, wskazuje na to, że ten typ tak ma, ale pewności nie mam, gdyż kąt trochę za mały:
 4. Tak, 100% oryginał seQndus, zegarek od Zibi.
 5. Mimo wszystko chyba odeślę, pomijając fakt tego przesunięcia, jednak to zbyt targowy i festyniarski zegarek jak dla mnie, chyba jednak zostanę przy DW-5600 jako praktycznym i bardziej uniwersalnym zegarku.
 6. Pytanie kieruję do posiadaczy GA-100-1AER - czy takie przesunięcie modułu względem koperty jest często spotykane, czy wymienić zegarek? Nie chciałbym trafić gorzej, dlatego pytam. Proszę skupić się na godzinie 6, reszta pod kątem trochę zakłamuje.
 7. Czytałem, że moduły G-SHOCK nie są osadzane maksymalnie sztywno w kopercie, ale czy to normalne, ze przy wciskaniu przycisków można zaobserwować minimalny ruch modułu w kopercie ?
 8. Witam wszystkich forumowiczów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.