Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Monia89

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zegar nie ma dla mnie wartości sentymentalnej. Kupiliśmy go z mężem z drugiej ręki, wiedząc o tym, że nie działa tak jak należy. Zapłaciliśmy 200zl, stąd moje pytanie czy opłaca się go naprawiać, bo nie wiem ile tak naprawdę jest warty. Wczoraj mąż trochę przy nim posiedział i zegar chodzi, tyka, gra. Jednak po jakimś czasie zaczyna spóźniać i dziś już jest to 10cio minutowe opóźnienie. Może to rzuci więcej światła na jego kondycje - wygląda jakby spadł ze ściany (widoczne uszkodzenia na drewnie). Tematem zegarów zainteresowaliśmy się jakiś czas temu, niezbyt dawno, myśląc o tym, by kupić jakiś zegar jako inwestycję. Czy moglibyście przy okazji polecić takie zegary, które nie tracą na wartości a wręcz ją zyskują ? Chodzi nam właśnie o takie zegary ścienne z wahadłem. Rozglądamy się za Vienna, ale może są też inne warte uwagi?
  2. Dobry wieczór Jestem pierwszy raz tutaj więc jeśli źle wstawiłam temat to przepraszam. Przedmiotem mojego zapytania jest zegar Kieninger widoczny na zdjęciu. Czy ktoś byłby w stanie podpowiedzieć jak by go można było naprawić tak by działał prawidłowo? (Po 10/15 minutach zegar zatrzymuje się) I czy taka naprawa jest opłacalna? Regulacja na wahadle nie przynosi oczekiwanego skutku. Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.