Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kopson

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Owszem, jest Pieśkiewicz. Ale również po coś istnieje instytucja gwarancji na okres dwóch lat, a zegarek o którym mówię ma aktualnie 7 miesięcy. Dlatego nie zamierzam płacić za usługę, o którą mam prawo ubiegać się bezpłatnie na podstawie gwarancji.
 2. Też widziałem ten post i niestety nie brzmi pocieszająco...
 3. Jakie macie doświadczenie z obsługą gwarancyjną Tudora w Kruku? Gdzie wysyłają zegarki? Na temat realizowania gwarancji Omegi w Polsce przez Swatch Group naczytałem się dużo i niestety w większości były to opinie negatywne, a o Tudorze w zasadzie nie spotkałem jeszcze żadnych opinii.
 4. Chyba tak zrobię. Ale byłbym wdzięczny, gdyby reszta forumowiczów napisał jak to wygląda u nich.
 5. Pracuje normalnie. Jedyne co, na 43 minucie trzeba włożyć trochę więcej siły, żeby się przesunął.
 6. Dodałem nowe zdjęcie w chmurze, teraz widać idealnie.
 7. Pękaniecie kopertcy napewno nie, ale pod bezelem jest taka cieniutka podkładka i to ona może być, zgadza się?
 8. Nie mogę, za dużo wielkość Teraz można otworzyć z linku.
 9. Na 26 minucie. https://drive.google.com/open?id=1BeeCgE4W-eOGtci41-bcUMvuJyuskNcI Tuta jest zdjęcie.
 10. Szanowni, mój Tudor Heritage Black Bay ma dziwne „coś” w szczelnie między bezelem, a kopertą. Nie jest to niestety żaden paproch. Byłem z tym u zegarmistrza i mówi, że jest to mikroskopijna dziurka. Mi to przypina jakby ring pod bezlem był...pęknięty? Wasze egzemplarze też taka mają? Z góry dziękuję za odpowiedź. Referencja 79230.
 11. Zgadzam się, ale z drugiej strony w taki przypadku należy otworzyć dekiel, a taka interwencja w 99% jest widoczna. Szkoda, że w zegarku już jednak za stosunkowo duże pieniądze nie można liczyć na idealne wykonanie.
 12. Zauważyliście jakieś wady/niedoróbki w referencji 7930? Mam wrażenie, że w moim modelu są źle zsynchronizowane wskazówki. Tj, gdy zegarek wskazuje pełną godzinę, to wskazówka godzinowa nie centruje idealnie z indeksem, najlepiej widać to na godzinie 3 i 9 (bo indeksy są prostokątne). Według moich obserwacji wskazówki centrują idealnie, gdy jest minuta po pełnej godzinie. Myślicie, że jest sens to reklamować? Zegarek kupiony w lipcu w Kruku, ale słyszałem niezbyt pochlebne opinie o serwisach w Polsce...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.