Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Domeniqo

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  Ja z moim trzecim też już nie mam
 2. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  Zegarek nie otrzymał przypadkiem wcześniej jakiegoś hmm dzwona? Tak tylko gdybam.
 3. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  Wiadomo coś więcej, jak tam sytuacja z tym zegarkiem?
 4. Tej jeszcze nie piłem, ale miałem od nich Islay barley 2010 i po prostu rozwaliła system Nie pamiętam już jej nut, ale była super.
 5. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  To serwis Casio w UK. Poniżej serwisanta odpowiedź na moje pytanie. Hello, the estimate is raised for a case replacement which is not covered under the warranty.
 6. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  Sam się sobie dziwię, że tak długo wytrzymałem Do trzech razy sztuka. Dwa poprzednie miały bodajże H na dekielku a ten ma GE i z tego co znalazłem na necie, może to być oznaczenie z nowej fabryki w Japonii. Spotkał się ktoś z was z GE?
 7. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  Tak, dostałem tak jak mówisz i był zapisek, że jeśli nie odpowiem wciągu miesiąca to wyślą zegarek nie naprawiiny. Sęk w tym, że ja gościowi z serwisu napisałem, że nie chcę wymiany, bo to nie moja wina. On nie zareagował i kilka dni później otrzymałem przypomnienie o decyzji.
 8. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  Moich perypetii z parującym Mudem ciąg dalszy. W skrócie. Napisałem do Casio i rozmawialem z gosciem na whatsapp. Wysłałem zegarek do nich (Casio UK). Otrzymałem mail z zaswiadczeniem o naprawie zegarka za 65£. Napisałem do gościa o co chodzi a on na to, że to jest za wymiane obudowy a to nie podlega gwarancji. Więc ja do niego, że ten zegarek otrzymałem od niego( ten sam gość co wcześniej) i jest w idealnym stanie, nigdy nim o nic nie zahaczyłem itd. Nie chce płacić za coś co nie jest moją winą, wysłałem do nich 8 razy i jestem już tym zmęczony. Poprosiłem o mail do Japonii i że może oni będą mieli szacunek i wymienią na nowy zegarek raz na dobre. Gość nie odpisał do tej pory. Kilka dni póżniej otrzymałem przypomnienie o zapłacie za naprawę. Miarka się przebrała i napisałem do Japonii tak że następnego dnia dzwonili z UK. Miałem do wyboru zegarki w cenie Mudmastera i wybrałem takiego samego, dwa dni póżniej czyli wczoraj otrzymałem nowego.
 9. Loco zapewne jak to on mówi- spuści na to zasłonę milczenia
 10. Ja też piłem pierwszy raz i więcej nie chcę. Nie smakowała mi, nie moje klimaty
 11. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  No normalnie ręce opadają, ciekawe ile razy tym razem będę odsyłał, jeśli uwzględnią gwarancję. Już mam po gwarancji, ale nadal nie naprawili problemu. Dodam, że nie odkrecam koronki gdyż nie potrzebuję.
 12. Domeniqo

  GWG 1000 MUDMASTER

  Tak orginał od Casio UK. To mój drugi i też parujący. Pierwszego mi wymienili po 7 razach w ich serwisie. Napisałem do nich, ciekawe co napiszą.
 13. Ostatnio brat podesłał mi tą fotkę z tesco. Nie wiem czy jeszcze promo trwa lub czy maja na stanie, bo cena bardziej niz dobra. Ten torfiak na początek jak najbardziej dobry. Moim drugim singlem jakiego kupiłem był Laphroaig 10, także wszystko zależy od pijącego czy dalej będzie brnąć przez torf czy sobie odpuści, bo nie jego klimaty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.