Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steryd34

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Steryd34

 1. Bardziej mi chodziło o smartwatch a nie zegarek
 2. Poszukuję smartwacha obojętnie już jakiej marki i obojętnie co do kosztów. Ważne tylko żeby się zmieścił na moją ogromną rękę która ma 24 cm w obwodzie. POMOCY!!!!!!
 3. A więc mam następujący problem mam 23 cm w obwodzie nadgarstka i mam problem ze znalezieniem zegarka na swoją rękę potrzebowałbym zegarka na codzienny i do pracy do 2000 zł Poradźcie coś proszę.
 4. Dzięki za propozycje na pewno poszukam. Obym znalazł sklep w którym mogą być te modele.
 5. No własnie byłem w kilku sklepach i mieli tylko podstawowe modele G-Shocków takie jak G-SHOCK GA-100B-4AER G-Shock G271 A jeżeli chodzi o Allegoro to odpada bo obecnie mieszkam w Niemczech
 6. Moze zacznę od najważniejszej rzeczy czyli od rozmiaru nadgarstka a wynosi on 24 cm i tu pojawia się mój najgorszy problem. Większość z zegarków które jest dostępne na rynku jest po prostu za mała na taka łapę. A potrzebuje zegarka który by spełniał 3 podstawowe funkcje takie jak. 1. Pasowałby na rękę 2. Posiadał kilka alarmów które można ustawić. 3. Był wodoszczelny Innymi słowy potrzebowałbym coś w stylu Casio G Shock ale pasujące na mnie. Najgorsze jest to ze producenci czy dostawcy nie podają wymiarów dokładnych albo cząstkowe i tu pojawia się problem. A zamawianie w ciemno przez internet wiąże się z dodatkowymi kosztami w razie niepasującego zegarka Proszę o pomoc w mojej sprawie i z góry dziękuje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.