Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lacroix

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lacroix

  1. A czy ja wyglądam na kogoś, kto jest znawcą zegarków i napisał na tym forum 2500 postów?
  2. Co myslicie o tej ofercie? http://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-cal-5--id6710212.htm Czy zegarek jest oryginalny? Czy to dobra cena? Zegarek jest zdaje sie uzywany - dlaczego sprzedawca o tym nie wspomina?
  3. Szukam zegarka pasującego do stylu smart casual, czyli koszul, marynarek, czasem też garniturów. Ale też i takiego, w którym można chodzić na co dzień. Interesuje mnie racjonalna półka cenowa i wydaje mi się, że najodpowiedniejszą propozycją dla mnie jest marka Maurice Lacroix. Chciałbym zegarek, który zobaczony na ręce mówi "ok, tutaj wszystko jest w porządku, to solidna rzecz", a zarazem taki, że nie będę się bał wyjść z nim na imprezę w plener, bo ktoś odrąbie mi rękę. Mój wybór padł na http://www.czaszegarkow.pl/maurice-lacroix-eliros-srebrny-skora-o40-mm-p-73080.html Zegarek mi się podoba, wydaje mi się, że spełnia postawione cele. Tyle jeśli chodzi o estetykę. Proszę o ocenę jego możliwości technicznych, być może nie jest wart swojej ceny. Proszę też o opinie na temat sklepu Czas Zegarków - czy można mu ufać? Wydaje się w porządku, ale na screenach zdjęcia z jakimś szwedzkim znakiem wodnym... Być może przepłacam i gdzieś znajdę ten zegarek taniej? A może zaproponujecie mi coś innego? Nie wiem czy to ważne, z zawodu jestem prawnikiem/przedsiębiorcą i generalnie stać mnie na trochę droższy zegarek, ale doświadczenie życiowe podpowiada, że mój tryb życia nie będzie dla niego rozsądny.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.