Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sikor123

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuję za pomoc..... Sam sobie już pomogłem. To chyba Venus 170.
 2. Witam. Czy ktoś wie, co to za mechanizm i czy stary Heuer ma prawo na tym chodzić. A może to składak? Tarcze chronografu są na godz. 12-tej i 6-tej. Nie mogę znależć Heuera z tarczami w takich pozycjach. Proszę o podpowiedź. Foto mechanizmu w załączniku.
 3. Koronka jest zgodna z Breitling-iem (wałek się chyba ułamał, ale jest). Niepokoi mnie brak podziałki sekundowej na tarczy, brak "śrubek" na kopercie, no i ten dekielek... Może to starszy model, tak jak piszesz... W necie nie mogę się doszukać takiego modelu. Stąd moje pytanie...
 4. Witam. Mam pytanie do bardziej zorientowanych. Czy to jest jakiś składak, oryginał, czy....... nie wiem już co...? Mechanizm to chyba ETA 7750, ale koperta jakaś dziwna i tarcza... Jeżeli oryginał, to co to za model? Ktoś coś mi podpowie? Załączam fotki. Dzięki z góry za pomoc. P.S. Dekiel bez sygnaturek.
 5. Czy jeszcze ktoś coś mi podpowie? Czy brak tej wskazówki to uszkodzenie, czy może jednak tak ma być...?
 6. Witam. Jestem w kropce... Czy ten mechanizm (na foto załączonym), w oryginale nie ma "wskazówki" do regulacji chodu zegarka, czy to jakaś wada? Szukałem w necie i wszystkie miały na kole balansowym wskazóweczki, ale zegarmistrz powiedział mi, że w tym mechanizmie tak jest w oryginale. Czy ktoś mnie oświeci jak jest naprawdę - wada, czy wszystko OK...? Pozdrawiam. Załączam foto.
 7. Witam. Mam pytanie. Czy ten zegarek to autentyk, czy jakiś podróbas? Dziwny grawer na deklu, jak robiony gwoździem, no i mechanizm.... Ktoś coś wie o tym modelu? Pozdrawiam.
 8. Witam. Znalazłem taki oto zegarek zatytułowany IWC Schaffhausen. Ale to chyba podróba. Ktoś może to zweryfikować? Załączam foto. Pozdrawiam.
 9. Witam. Poszukuję koronki do Omegi Pie-pan Constellation w stali. Może być używana. Nie mogę znaleźć nigdzie. Może ktoś mi tutaj pomoże. Z góry dzięki. Szukam łamanego wałka do Mido Ocean Star Chronometer Powerwind w złocie. Foto mechanizmu załączam. Pozdrawiam.
 10. Witam. Mam taki oto zegarek na oku. Niby IWC Schaffhausen pasówka, ale jakiś dziwny mechanizm, bez oznaczeń, sygnatur, tylko numery mechanizmu. Czy ktoś wie, czy to IWC Schaffhausen, jaki tak, to jaki to mechanizm? j\Jeżeli nie, to co to za cudo? Załączam fotki. Pozdrawiam i dzięki z góry...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.