Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

somerto

Citizen NY0040 Japan 8203

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje(używanej lub nowej)  oryginalnej bransolety do  zegarka Citizen NY0040,-8203 Japan- z tego co wyczytałem  na forum chodzi o bransoleta stalowa, tzw. "zwijanka".

Zegarek ktory posiadam ma bransolete ''zwijanke''guma a jego zapinanie jest stalowe z nr s/s 316L nie ma na niej znaku firmowego.

1)Gdzie mogę poszukać takiej bransolety,lub czy ktos z forum taką posiada i chciałby sprzedać lub do kogo z forum się zwrocić.

2)Czy ktoś z forumowiczów może napisać dlaczego  Citizeny model NY0040 mają całe stalowe bransolety a inne posiadają taką o ktorej pisałem- z czego wynika taka różnica.

                                                                                                              pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bransoletę czy pasek gumowy, bo nie rozumiem co tu napisałeś. Masz na takim pasku jak tu po prawej?

 

NY0040-50E-Rubber-2.jpg

 

Powiem szczerze, że szukałem takiej bransolety i graniczy to z niemożliwym ją dostać. Obecnie w jednym sklepie (z linka) jest dostępny zegarek na bransolecie. Samej bransolety nie sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bransoletę czy pasek gumowy, bo nie rozumiem co tu napisałeś. Masz na takim pasku jak tu po prawej?

 

NY0040-50E-Rubber-2.jpg

 

Powiem szczerze, że szukałem takiej bransolety i graniczy to z niemożliwym ją dostać. Obecnie w jednym sklepie (z linka) jest dostępny zegarek na bransolecie. Samej bransolety nie sprzedają.

Tak jak napisałem wczesniej-zegarek ktory posiadam ma bransolete ''zwijanke''guma a tylko zapinanie jest całe stalowe z nr s/s 316L nie ma na niej znaku firmowego.Bardziej przypomina bransolete z lewej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia co to jest "bransoleta ''zwijanke''guma"". Możesz wrzucić tu jej zdjęcie? Jeżeli jest taka jak po lewej to innej nie znajdziesz ewentualnie jakieś samoróbki z dopasowanymi maskownicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-70077-0-90623000-1395690871_thumb.jpg

W dziale Citizen-temat ''Pokażmy swoje Promastery'', o orginalnej bransolecie do tego zegarka pisali - kolega chrono-craze który dodał jej zdjecia.Natomiast kolega  Seven podał jej nazwe ''bransoleta stalowa, tzw. "zwijanka".

Dlatego tak postarałem sie opisać bransoletke w swoim zegarku czyli '' bransolete ''zwijanke''guma  zapinanie całe stalowe z nr s/s 316L bez znaku firmowego''
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę taki pasek. Nie ma to nic wspólnego z bransoletą, poza wyglądem ją imitującym stąd moje zdziwienie. Pewnie jest to jakiś zamiennik, czyli nie oryginalnie do tego zegarka.

 

Możesz spróbować zapytać się w tym sklepie czy nie sprzedadzą samej bransolety: http://www.dutyfreeislandshop.com/ Mają tam zegarki na tej bransolecie, więc warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu pasek o wyglądzie imitującym bransoletę i z zapięciem typu bransoletowego. Niemniej wciąż pasek, nie żadna bransoleta.

 

Zwijanka to po prostu potoczne określenie bransolety, której ogniwa wykonane są ze zwijanych blaszek, a nie jednolitych kawałków stali.

 

 

EDIT: sirkozi już mnie uprzedził. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję kolegom z forum za wyjasnienie dot.mojego w/w zapytania i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.