Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sirkozi

Użytkownik
 • Content Count

  425
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sirkozi last won the day on June 1 2013

sirkozi had the most liked content!

Community Reputation

14 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 1. Czy w Polsce (najlepiej północnej) da się gdzieś kupić zegarki JR? Na liście dealerów na ich stronie nie ma nawet Polski do wyboru.
 2. A mi La La Land nie bardzo podpasował. Zewsząd tylko dobre opinie, świetne recenzje i z takim dobrym nastawieniem wybrałem się do kina. Dałbym mu 6/10, ostatecznie wystawiłem 7/10 przez genialną muzykę i scenę z łysym z Whiplash po której przez kino poszedł szmer 'Not quite my tempo'. Dopiero później sprawdziłem, że to też reżyser od Whiplash i przyznam, że ta wstawka była świetna. Może nie pasuje mi styl tego reżysera, bo Whiplash się wszyscy zachwycali, a mi też średnio się podobał.
 3. Jak ze wszystkim, są dwie strony medalu. O ile jazda w tlenie zużywa procentowo więcej tłuszczu niż cukrów, względem interwałów, gdzie zużywamy więcej energii z cukru, to ma też wady takie jak spowalnianie metabolizmu czy możliwe obniżenie poziomu testosteronu. Te dwa ostatnie czynniki są oczywiście niesprzyjające zrzucaniu wagi. Myślę, że warto stosować oba rodzaje tych treningów przy zrzucaniu wagi. Nie zaszkodzi też trening siłowy o wysokiej intensywności.
 4. Gość jest ze światowej elity, a wygląda jak typowy janusz. To chyba ten as: https://cccsport.eu/rider/jan-tratnik/ To wiele wyjaśnia.
 5. Z tą jakością to też podobno różnie bywa: https://masterbikepl.wordpress.com/2015/11/04/20-000-zlotych-badziewia/ Na żywo ich nigdy nie widziałem, więc sam nie mam na ten temat zdania. To, że kolarzem miota na stożkach to jest fizyka i tego nie zmienisz. Możesz to minimalizować, np. przez wykorzystywany w nowoczesnych kołach profil 'U' (LW stosuje przestarzały profil 'V'). Czy ostatni wynalazek Zippa z obręczą o profilu, który bodajże nazwali zębami rekina. Druga sprawa, szerokość obręczy 20mm to, delikatnie mówiąc, pomysł przestarzały przy szeroko stosowanych oponach 25mm. Z punktu widzenia aerodynamiki najefektywniej jest kiedy obręcz ma szerokość zbliżoną do opony na niej osadzonej.
 6. Dlatego pisałem, że LW są technologicznie naście lat do tyłu i wtedy to było często spotykane. W TDF 2015 nie chce mi się wierzyć. Czekam na fotki. Z wyglądu są świetne, to fakt.
 7. Przykład? Poza dyskami w TT nie spotkałem się z tym.
 8. Czemu mają to być Lightweighty? Technologicznie są dalej w połowie lat 2000 i daleko w tyle za konkurencją typu Enve czy Zipp.
 9. sirkozi

  Buty

  We Wrzeszczu masz sklep http://klasycznebuty.pl/ Na miejscu pewnie doradzą.
 10. sirkozi

  Perfumy

  Przemysławka i Consul są fajne. Derby to jest masakra. Kurzy się u mnie na półce nigdy nie użyty.
 11. Jestem ciekawy jakie filmy i jaki Internet, bo wątpię, żeby ten sprzęt radził sobie chociaż z YT w 720p.
 12. Jak dla mnie to Dell Latitude/XPS lub HP Elitebook. Probooków nie miałem w rękach, ale zbierają raczej dobre opinie. Biznesowe Asusy też są godne uwagi. Thinkpady też są fajne, ale ja bym nie kupił ze względu na umiejscowienie lewego Ctrl. Zależy do czego potrzebujesz karty graficznej. Intelowe karty są z generacji na generacji lepsze i starczają do mniej wymagających gier. Mają też sprzętowe wsparcie do nowoczesnych kodeków i 4k 60fps powinno śmigać bez obciążania CPU. Co do rozmiaru, to może dobrym kompromisem byłby ekran 14 cali?
 13. Jeśli w przyszłości będziesz rozważał zmianę widelca, to taper jest dobrą podstawą do tego. Porządne amory coraz rzadziej będą występować z "prostą rurą".
 14. sirkozi

  Perfumy

  Czyli jak mam Kenzo (które bardzo lubię), to nie warto rozglądać się za Próchnikiem, bo to praktycznie to samo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.