Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hellbean

Seiko 5 montaż szkiełka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, otóż jakiś czas temu wymieniałem szkiełko w moim Seiko 5 mod. SNK661K1 na szafirowe rozm. 280 gr. 1.0, nie mniej zegarmistrz który je montował, zdaje się, że zrobił to nie do końca poprawnie, ponieważ przy polerowaniu zegarka (ściereczkami Cape Cod) zauważyłem, że od wewnętrznej strony szkiełka utworzył się niewielki zaciek, co mnie dość mocno denerwowało, więc postanowiłem wyjąć werk i wyczyścić owe zabrudzenie, niestety przy naprawdę niewielkim nacisku szkiełko wypadło. Na owy czas nie mając innej możliwości osadziłem szkiełko używając kleju G-S Hypo Cement (co może było błędem). Nie mniej teraz chciałbym aby wszystko wróciło do oryginału, tym samym prosiłbym podpowiedzieć mi gdzie mogę nabyć odpowiednią uszczelkę pod szkiełko, bo tego mi brakuje, a stara na 100% jeszcze oryginalna widać było, że jest już odkształcona (a to już była druga wymiana szkiełka - niestety ciężkie życie ze mną ma). 

Ewentualnie możecie polecić mi jakiegoś dobrego fachowca w Sosnowcu albo okolicy co by to prawidłowo zrobił? Aczkolwiek mając uszczelkę z chęcią spróbowałbym samemu to naramować, tylko pytanie czy taką małą ręczną praską da radę to szkiełko osadzić?

 

Chodzi o zegarek:

snk661k1-a.jpg?_ex=128x128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.