Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pmi

Seiko - ering

Rekomendowane odpowiedzi

A więc wziąłem sie za samodzielne czyszczenie mojego zegarka na codzień - seiko sportura SNA749 7T62 - 0GR0. Nic specjalnego ale lubię go dzięki gumowej branzolecie.

 

Powodem czyszczenia była blokada dolnego przycisku - reset stopera.

Prawie wszystko się udało. Na koniec operacji wystrzelił mi w kosmos e-ring który stanowi blokadę przycisku przed wypadnięciem.

 

Czy mam szanse kupić coś takiego. Jeśli tak - podpowiedzcie proszę gdzie.

Może wiecie czy i gdzie oraz za ile mogę kupić całą kopertę - obudowę zegarka? Może szarpnę się na takie coś ze względu na otarcia.

 

Ten zegarek to nic specjalnego ale bardzo go lubié.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej części to oprócz serwisu trudno coś polecić, choć opcja szukania w kosmosie czyli na czworakach z lampkę też może przynieść efekt. I drugie, jak się koperta porysuje  to się ją poleruje ( tylko proszę nie pytaj jak i gdzie - to forum ma wyszukiwarkę), a nie kupuje nową. Wychodzi taniej i efekt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję mocny magnes i szukanie na kolanach


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.