Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rink

Użytkownik
 • Content Count

  970
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rink last won the day on April 17 2015

rink had the most liked content!

Community Reputation

101 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

602 profile views
 1. Witam wszystkich, zwykle autor wątku zabiera głos w dyskusji, ale okolicznoiści sprawiły, że nie mogłem. Natomisat młody zapoznał się z zamieszczonymi wpisami i za wszystkie rady i sugestie dziękuje. Zacząłem temat dosyć ogólnie , bo sam niewiele wiedziałem. Na celowniku jest coś z epoki, z racji tego, bardziej na "defiladę" niż "wojnę". P.s. komandirów miał chyba ze dwa (złodziej się cieszy).
 2. Witajcie, młody, fan rekonstrukcji, w większości II WŚ, na imieniny wyraził chęć otrzymania prezentu w postaci zegarka pasującego do jego hobby. Doradzicie coś, lub ktoś ma coś do zaoferowania. Pozdrawiam.
 3. Może w obie strony, w jedną nakręca, a w drugą cofa żebyś nie musiał paluchów na niej przestawiać. Działa to podobnie jak grzechotka przy kluczach (do śrub i nakrętek).
 4. I dlatego należy obchodzić z daleka wszystkie przekombinowane, choć efektowne mocowania pasków . Zwykle działają do "pierwszego prania", niestety.
 5. Wow. " Np. zegarek wart 700 zł kosztował 200 ". No to musiały być światowe marki .
 6. Chyba zaczęły się wykopaliska .
 7. Rozrzutny ten teść , takimi dobrami szastać, łoł. Jak już to poljot.
 8. A nie wyciągnęła się koronka w I pozycję podczas noszenia ? Bywa tak, jeżeli wałek jest zbyt luźny, w kwarcach popularne, wtedy podczas noszenia potrafi się wyciągnąć w pozycję zmiany daty . Długi rękaw, mankiet itp. i zmienia się " sama".
 9. No to testujemy Stravę. Dzięki za pomoc i Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich. P.S. Siedząc na tyłku "zrobiłem" 220 metrów z prędkością 1,6 km/godz., ma się smykałkę do sportów 😀.
 10. Ok, Strava. A coś dla chodziarzy ?
 11. Z końcem roku popularna apka przydatna w rożnych aktywnościach przestanie działać, niestety. Jest spory wybór dla biegaczy, ale wolałbym coś z wieloma opcjami jak było w Endomondo - oprócz biegania, rower, chodzenie i kilka innych, ( polo i krykiet niekonicznie 😀 ). Polecicie coś ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.