Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rink

Użytkownik
 • Content Count

  960
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rink last won the day on April 17 2015

rink had the most liked content!

Community Reputation

99 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

530 profile views
 1. Rozrzutny ten teść , takimi dobrami szastać, łoł. Jak już to poljot.
 2. A nie wyciągnęła się koronka w I pozycję podczas noszenia ? Bywa tak, jeżeli wałek jest zbyt luźny, w kwarcach popularne, wtedy podczas noszenia potrafi się wyciągnąć w pozycję zmiany daty . Długi rękaw, mankiet itp. i zmienia się " sama".
 3. No to testujemy Stravę. Dzięki za pomoc i Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich. P.S. Siedząc na tyłku "zrobiłem" 220 metrów z prędkością 1,6 km/godz., ma się smykałkę do sportów 😀.
 4. Ok, Strava. A coś dla chodziarzy ?
 5. Z końcem roku popularna apka przydatna w rożnych aktywnościach przestanie działać, niestety. Jest spory wybór dla biegaczy, ale wolałbym coś z wieloma opcjami jak było w Endomondo - oprócz biegania, rower, chodzenie i kilka innych, ( polo i krykiet niekonicznie 😀 ). Polecicie coś ?
 6. rink

  longines

  Podobno Chińczycy liczą wiek człowieka od poczęcia. Jak się urodziłeś do września to bierz ☺.
 7. rink

  longines

  Jeśli zakup jest z 29 marca, o ile dobrze widzę, to mała szansa, że został wyprodukowany w 77.
 8. Pewne numery są wieczne niczym diamenty . Opowiadał mi znajomy,jak kilka lat temu oprowadzamy był w oficjalnej delegacji po jednym ze znanych browarów i w pewnym momencie podczas rozlewania piwka na taśmie skończyły sie puszki z marką "x", a zaczęło sie wlewanie do puszek marki "y". Konfuzja była po obu stronach. .
 9. Bo to był zajzajer jakich mało.
 10. Tylko po co ? Tyle kwarców na świecie😆
 11. Coś jest na rzeczy, że te Majaki kobitkom nie podchodzą . Może dlatego, że tam montowaii przystawki balansowe, które były też w torpedach. No bo nie za urodę .
 12. Może z tego źródła 😃😃: https://www.wish.com/product/5f07d1da6361671b931ee931?from_ad=goog_shopping&_display_country_code=PL&_force_currency_code=PLN&pid=googleadwords_int&c={campaignId}&ad_cid=5f07d1da6361671b931ee931&ad_cc=PL&ad_lang=PL&ad_curr=PLN&ad_price=110.00&campaign_id=9527731368&retargeting=true&gclid=EAIaIQobChMI2r3C8duN7AIVIRoGAB3zgguNEAQYBCABEgLaqvD_BwE&hide_login_modal=true&share=mobileweb
 13. rink

  Docieranie zegarka

  Nic się nie ustabilizuje. Maksymalna odchyłka w dzisiejszych czasach to +/- 10 s. , a w miarę przyzwoita to połowa tego. Wartości po serwisie, które podałeś (30/80s) to kpina.
 14. Sprzedawca jest ok. i lipy nie sprzedaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.