Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smagi

Parnis Tourbillon

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje fotki parniakow wrzucac tutaj

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/111689-podforum-parnisowe/

 

ja mam 3 i jakość super, takze nie ma co sie bać, natomiast tzw "dziurbilion" to design lekko wieśniacki moim zdaniem , więc polecam coś z klasyki , np tego co na upartego moze przypominac portugalczyka


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Pomijając kwestię tego czy to jest Seagull czy Parnis czy Qsdoffkjksdfdsiijai...

To jest chyba raczej open heart a nie żaden tourbillon...ale ja ślepy jestem więc wspomóżcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

wC:\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zegarki marki Parnis są bardzo dobrej jakości. Według mnie ( oraz wielu profesjonalnych recenzentów ) przewyższaja jakoscią wielokrotnie droższe zegarki prestiżowych marek. Złej jakosci egzemplarze wspomniane w tym wątku to prawdopodobnie podróby lub wersje nie premium ( pełno tego na ali ). Jedyne pewne źródło to parnis.org. Nigdy się nie zawiodłem. Błyskawiczna wysyłka. Bardzo profesjonalny  i anglojęzyczny customer service. Jakość genialna. Polecam.

 

Trochę wyjaśnienia od nich:

 

We manufacture 2 categories of watches:

 

1) AUTHENTIC  which is sold exclusively through Retail and our official website (PARNIS.ORG)

 

2) REPLICA  which is offered through Distributors and online Resellers (eBay, Amazon, Etc.) 

 

We manufacture different qualities of products depending on the requests and budget of our clients.

It is important to recognize that PARNIS WATCH CO. is primarily a Business to Business (B2B) company, which means that over 90% of our revenue comes from Corporate Clients and Multinational Brands, who select us as their Manufacturing Partner.


You can get a better grasp on the main differences between both qualities by checking the image below:

  

PRODUCT_CATEGORIES_2048x2048.png?v=15341

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.