Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem przed zakupem zegarka i mam dużo pomysłów.Ostatnio znalazłem taki zegarek 

ss/18K_BREITLING_CHRONOMAT SERIA_LIMITOWANA_UNIKAT

ale o breitlingah dużo nie wiem.Jest ich dość sporo więc byłbym wdzięczny za pomoc chociaż wizualnie mi się podoba to zegarek jest używany więc nie chciałbym utopić kasy a chciałbym się zegarkiem nacieszyć prawdopodobnie na dość długo :) .Mam parę opcji co do zakupu zegarka ale czas się nieubłagalnie zbliża stąd moje pytania.Czy warto czy nie za drogo i jak się wam ten model podoba a nie chciałbym też przepłacać.Dzięki i pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem przed zakupem zegarka i mam dużo pomysłów.Ostatnio znalazłem taki zegarek 

ss/18K_BREITLING_CHRONOMAT SERIA_LIMITOWANA_UNIKAT

ale o breitlingah dużo nie wiem.Jest ich dość sporo więc byłbym wdzięczny za pomoc chociaż wizualnie mi się podoba to zegarek jest używany więc nie chciałbym utopić kasy a chciałbym się zegarkiem nacieszyć prawdopodobnie na dość długo :) .Mam parę opcji co do zakupu zegarka ale czas się nieubłagalnie zbliża stąd moje pytania.Czy warto czy nie za drogo i jak się wam ten model podoba a nie chciałbym też przepłacać.Dzięki i pozdrawiam Mirek

i co nikt nie doradzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany dlatego najlepiej umów się na oględziny u zegarmistrza, sprzedający jest z Twoich okolic. No bo co ktoś może powiedzieć ze zdjęc na temat utopienia w nim kasy. Osobiście estetycznie bardziej podoba mi się ten drugi chronomat w stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. wstępnie się umówiłem,znajdę trochę czasu i do niego podskoczę po wypłacie jak się nie sprzeda tylko z tym zegarmistrzem będzie gorzej a ja w mechanizmach jestem do tyłu więc stąd moje pytania.potrzebny spec od breitlinga będzie chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm bazowy to valjoux 7750, który akurat jest w większości chronografów popularnych szwajcarskich marek. Nic specjalnie wyszukanego więc zegarmistrz który robi coś więcej niż radzieckie da radę ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm bazowy to valjoux 7750, który akurat jest w większości chronografów popularnych szwajcarskich marek. Nic specjalnie wyszukanego więc zegarmistrz który robi coś więcej niż radzieckie da radę ocenić.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.