Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mirek 1969

Użytkownik
 • Content Count

  1,903
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świadomość płynna.Słyszeliście coś takiego?
 2. Szef zwala robotę na podwładnego ale odpowiada za nią szef.Tak mnie naszło.Podwładny zawali a szef sie tłumaczy wyżej czemu tam posłał nieudolnego.Chyba że szef już nie ma szefa
 3. Jak U1 to tylko standartowy kolor.
 4. mirek 1969

  NÓŻ

  A może miałby tu kto taniego,fajnego,zadbanego,składanego stridera?
 5. mirek 1969

  NÓŻ

  Jednak oleję tego stridera bo jak mam wydać kasę to przynajmniej na orginał. Wiem ze strider jest to taki łomek ale przynajmniej ten łomek niech będzie orginalny.😀
 6. mirek 1969

  NÓŻ

  Wiem że można coś fajnego w tej cenie wyrwać ale strider to nie ma być fajny tylko mocny,To ma być takie narzędzie do roboty. Ale czyli rozumiem że skłaniasz się że to będzie orginał? Na pewno coś dało by się urwać z ceny.
 7. mirek 1969

  NÓŻ

  Hmm.Na knives popytam.Za orginalnego stridera tysiaka bym dał.
 8. mirek 1969

  NÓŻ

  Hej.Na allegro jest taki strider.Jest tu kto kompetentny żeby sie wypowiedzieć czy to orginał ?Tak mi się cosik wydaje że za tanio.NÓŻ Strider SmF-CC 89940T https://allegro.pl/oferta/noz-strider-smf-cc-89940t-9676604434
 9. Panowie kupię gdzieś w Polsce Hamiltona PRS. Czekam już u jednego sprzedawcy czwarty tydzień i powoli przychodzi mi smak na inny zegarek.A nie chcę żałować .
 10. No może masz racje ale przez lupe nie bede patrzeć która godzina😀
 11. Dla mnie też jenak Yema.Nie ujmując nic ChW.Ja mam takie skojarzenie że ChW bedzie taką firmą jak Maurice Lacroix.Może się mylę ale tak to widzę.ML robi dużo fajnych zegarków ale wtedy jak jest promocja u nich 50% to wtedy te zegarki sa tyle warte No na pewno jest to taki pebiscyt.Jednak powiedzmy jakby 90%forumowiczów odradzało mi jakiś zegarek X to bym go nie kupił.Ale tak pó na pół to jest o czym myśleć.
 12. Nie chodzi mi o cenę zegarka ,mam być zadowolony a nie zaoszczędzić parę stówek.A domyślałem się że zostanie tu poruszony temat tego mechanizmu Yema.Wszystko przemawia za Yema ale tego mechanizmu się troche boje.Ale to też taki plusik.
 13. W zegarowni też jest rabat.Wychodzi 3880. Za tego w stali.Z początku chciałem tego w dlc ale jakoś mi przeszło.A przesyłki w zegarowni są chyba darmo?
 14. Wskazówki mi nie przeszkadzają.Tak się z tym przespałem i chyba dzisiaj jeszcze zamówie tę Yema.Poczekam jeszcze do godz.15tej. i pomyślę😀
 15. Cześć.Kiedyś już podchodziłem do tej Yemy ale mi to nie wypaliło teraz można bez problemu zamówić na zegarowni no ale jest pewien szkopuł.Ta Yema mi się podoba ma taki klimat wojskowego zegarka ale na horyzoncie pojawił się drugi fajny wojak.Christoper Ward Lympstone.I jede i drugi ma plusy dodatnie i plusy ujemne.Cenowo podobnie. stad moje pytanie który byłby bardziej godny uwagi? Na dwa mnie nie starczy. Ciężki orzech to będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.