Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mirek 1969

Użytkownik
 • Content Count

  1814
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja bym jeszcze zapytał .Musiałem zresetować telefon a poprzednio miałem na ekranie ustawione kafelki co najbardziej oglądałem np.bazarek,moja aktywość itd. Teraz ustawiam daną stronę tak jak np. bazarek na ekranie żeby jednym klikiem miał a otwiera mi się strona główna forum. Na innych ustawionych stronach to samo.Zawsze mi wskakuje strona główna forum i muszę dalej przechodzić .
 2. Ja mam już ostatni odcinek do obejrznia Zadzwoń do Saula.Fajny serial .Dałbym mu tak 7/10
 3. Byłem tam.https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://en.yema.com/&ved=2ahUKEwjg04rmsNbpAhXvl4sKHYCxAJQQFjAAegQIBhAD&usg=AOvVaw0avPoQx7p3p8lTmAMkXnY0. Teraz rozumiem
 4. Dzisiaj byłem w banku zapłacić za tę Yema .Zegarek na stronie kosztuje 999 dolarów i jak przyszło do płatności to wyszło 1198 dol.Wszedł podatek.Na razie sie wstrzymałem bo mi zaraz cukier podskoczył.Byłem przygotowany na jakieś koszta ukryte czyli przesyłka czy coś ale nie tyle.Nie wiem czy to wprowadzenie klienta w błąd czy moja niewiedza.Zaznaczam że nie jestem obeznany w transakcjach międzynarodowych.
 5. Jak nie szwajcar to zobacz firme Yema a dokładnie supermana
 6. Maurice lacroix aikon automatik. Ma wszystko.
 7. Ja ostatnio skończyłem Dom z papieru.Normalnie cuda się tam działy że aż głową kręciłem.
 8. Ta Yema to dobry zegarek za rozsądne pieniądze. Coś z divera coś z pilota ,swój mechanizm to taki plus dodatni i ujemny więc wychodzi na zero,deko historii i ogólnie rozmiar w sam raz.
 9. Ok.Zainteresuje sie tym
 10. No jest rabat ale na czornego ni ma???
 11. Tak bym jeszcze dopytał.Na ich stronie jak wchodzę na ten zegarek jast na czerwonym pasku taki napis, ,,,Bezpieczna wysyłka 1-15% wysyłki na magazynie,,, Tak mi to googel przetłumaczył. Czyżby od tej ceny 1200 euro był jeszcze rabat czy jak ja to widzę?
 12. No na pewno się nim pochwalę tu na forum. To też uciecha wrzucać fotki na forum a jeszcze lepsza jak ktoś jakieś dobre słowo powie.
 13. Dzięki za odpowiedzi i porady i to by było tyle w temacie. Myślę że jak go kupię to żałować nie będę. Zakup się przybliżył nie oddalił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.