Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mirek 1969

Użytkownik
 • Content Count

  1,937
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałbym się zapytać dlaczego mi jakoś długo ładują się zdjęcia. Przegladam jakiś temat ze zdjęciem to muszę niekiedy długo poczekać zanim sobie oglądne to zdjęcie.I to już mam dośc długo.Czy to wina po mojej stronie ,czy jak ja to widze?
 2. Była też quic cola czy jakoś tak
 3. mirek 1969

  NÓŻ

  Jakby ktoś chciał WZ92 to mogę zaminić na jakiegoś składaka.Moge dopłacić.
 4. mirek 1969

  NÓŻ

  Ja mam takiego karzełka.Wprawdzie zdjęcie z interneta wrzuciłem.Ale to ten który kupiłem😀
 5. Mądrego to i dobrze posłuchać😀
 6. Ja już kiedyś taką trumnę widziałem i myślałem sobie ją kupić.A co? Ludzie sobie groby rezerwują za życia to czemu trumny nie mogę mieć.😀Tylko ciekawe czy prawnie by to przeszło bo przeca by nie zarobili.Jakiś paragraf by się znalazł. Czy jak ja to widze?
 7. Ja tam maskę zakładam.A jak idę bezludziem to opuszcze na brodę.Wtedy dopiero nawdycham sie czadu z pieców.I wole ją na nos założyć.Mniejsze zło😀
 8. mirek 1969

  NÓŻ

  Jak nie Jak tak.Ten wz69 to taki awtomat.
 9. mirek 1969

  NÓŻ

  Mam troche kiepskie zdjęcie ale wciepne😀
 10. mirek 1969

  NÓŻ

  Ja 90% w kuchni korzystam z takiego cuda.Ok.30 lat temu kupiłem taki zestaw 5 noży.Pod kopalnią stali w dzień wypłaty.I do tego jednego tak przywykłem że nawet jak próbowałem się przestawić na inny to nie dało rady.Ten pierwszy już mocno zużyty ale na giełdzie staroci znalazłem takie modele pojedyńczo i jest git.Mam trzy.Jakby kto miał takie cudo to biore.
 11. Nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem że w Japoni jakiś tam przywodca czy to chyba kobieta była tylko poprosiła o noszenie maseczek.Dwa razy narodowi nie trzeba było mówić.Dostosowali się.A u nas w Markiecie sam byłem świadkiem jak ochraniarz sie kłócił z klientem o maseczkę.I poległ.Na kasach powinien być odgórnie zakaz sprzedaży klientom bez maseczek.Jak jesteś chory to przedstaw świstek.
 12. Ja mam tak 17,5 więc ani męski ani niemęski😀 Taki młodzieżowy.
 13. No ja.Ja też co chwile zmieniam jak zegarki😀
 14. To jest tylko moje zdanie.Każdy może mieć inne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.