Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

batermistrz

Rząd 300

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie nadaje się może bardziej na elektroda.pl, ale zainteresowały mnie stricte baterie zegarkowe. A właściwie ich oznaczenia. I o ile oznaczenia np. SR626 są jak najbardziej logiczne (626 mówi o wymiarach baterii), to nie rozumiem tzw.rzędu trzysta. Czy ma on jakiś sens? Próbowałam doszukać się logiki w oznaczeniach, ale nie wiem, czy ona w ogóle istnieje. Tak sobie ktoś po prostu wymyślił, że np.626 to będzie 377, a 621 to 364?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jednej baterii jest przynajmniej 10 roznych oznaczen wiec watpie aby to byly wymiary.

z reszta 626 jest bardzo mala wiec co oznaczalaby pierwsza cyfra?

Co producent to oznaczenie.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jednej baterii jest przynajmniej 10 roznych oznaczen wiec watpie aby to byly wymiary.

z reszta 626 jest bardzo mala wiec co oznaczalaby pierwsza cyfra?

Co producent to oznaczenie.

Pierwsza cyfra to oznaczenie średnicy, pozostałe dwie to grubość, zresztą baterie zegarkowe mają to do siebie, że są małe, a jednak jest różnica nawet między tymi małymi :P.

A że jest mnóstwo oznaczeń to wiem, intryguje mnie właśnie konkretnie tylko to, czy jest jakaś logika w oznaczeniach rzędu 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.