Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

galileo

szukam g-shocka g056

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy ktoś słyszał , widział lub wie gdzie kupić tego g shocka szukałem wszędzie , chodzi mi o dobry stan i negatyw szaro czarny 

 

post-22971-0-99372700-1418167162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok - dziękuję i czekam dalej nie skorzystam bo nie ma do niego też kopert i pasków w tych kolorach , żeby odnowić ok- szukam dalej , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinieneś napisać: "Dziękuję za propozycję".

 

Nie bądź taki wybredny, bo jak widzisz nie jest to model, w którym możesz przebierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie 3 sztuki które znalazłem 2 w |Polsce i jedna w indiach są w kiepskim stanie , aż dziw bierze że taki chodliwy zegarek przestali produkować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego w kolorze czerwono-czarnym w negatywie.

A tego sprzedającego z olx poproś o lepsze zdjęcia.

Po załadowaniu zdjęć do ogłoszenia zostają one niekorzystnie zmniejszone i bardzo tracą na jakości.

Może się okazać, że jest w lepszym stanie niż się wydaje a i cenę pewnie możesz wynegocjować mniejszą więc kilkadziesiąt złotych za model obecnie już niespotykany to dobry deal.

 

Jest to model z 2006 roku więc zapytaj w zibi. Może mają jeszcze do niego pasek. Zawsze warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek paskiem ale negatywu nie zrobię i te boczki tez sa na ebay-u ale chyba koszt przerośnie w takim wypadku wartość nowego , znalazłem w hong- kongu fabryke , napisałem ale gość mi wyrzucił cenę 1200 dolarów hch to na nasze wychodzi znowu ok 700-800 zł , masakra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys chcial czerwonego w negatywie to ja wlasnie go sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negatyw mozna zrobic samemu, odwracajac ta folie na wyswietlaczu. Kiedys widzialem filmik jak ktos tak robil z innym G Shockiem.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem ten model na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.