Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trollu

Pasek do FFM00004W0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie - gdzie dostanę pasek do Orienta FFM00004W0? Pisać do Poljota? Będę wdzięczny za rady. Pasek jest nietypowy i dlatego jest problem.

Foto zegarka i paska

naruchnie_chasi_orient_ffm00004w0_mugski

 

Z tego co zauważyłem to model CFM00001S0 ma taką samą kopertę i bransoletę - podejdzie bez problemu do FFM?

1%5B27%5D.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransa podejdzie, a dodatkowo jest całkiem ciekawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Poljota, teraz trzeba czekać. Bransoleta wydaje się całkiem fajna. Zegarek jest brata, skóra niby dość dobrze sobie radzi ale w wakacje kilka razy brat wodował zegarek i jak dla mnie odbiło się to na jej kondycji, teraz w jednym miejscu puścił szew i nitka wyskoczyła z paska. Brat zegarka z bransoletą nie miał ale powinien się przekonać a ciężka bransoleta z pełnych ogniw na pewno wytrzyma więcej niż skóra, co dla jednozegarkowca będzie też plusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pojlot zwykle trzeba poczekać, bo bransolety sprowadzają na specjalne zamowienia, ale warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomyśleć rownież o kupieniu paska robionego na zamówienie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od razu bym tak wybrał ale zegarek brata i co ja mogę :P głównie chodzi o to ze ori pasek ma pewnie jakiś plastik przy mocowaniu dlatego na sztywno siedzi w kopercie, bratu nie podoba się jak pasek obraca się na teleskopie, wybredny taki ;)

pasek z Poljota już w drodze, dzięki wszystkim za wypowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuję.

Gdzie poza PoljotEuro kupię bransoletę do  CFM00001S0? W poljot czas oczekiwania 2-3 m-ce, pomijam już, że w ciągu roku bransoleta poszła przeszło 100zł do góry, dolar chyba aż tak wysoko nie skoczył :blink:

 Byłbym wdzięczny za jakieś linki, chodzi mi głównie o czas - a dokładniej żeby była u mnie w tym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest  :D

małe spostrzeżenia - zapięcie orientowe, jakie jest każdy wie ;) połączenie polerowanych i szczotkowanych ogniw - świetne. Fakt, że na polerowanych od razu zostają ślady paluchów ale taki urok polerki. Największe wrażenie zrobiły na mnie krawędzie ogniw - w bransoletach Seiko czy Raya krawędzie góry i boku ogniw są zaokrąglane, tutaj czuć ostrość ale w pozytywny sposób, mi się to bardzo podoba. Ogólnie kawał fajnej bransolety, szkoda że nie mam takiej w swoich zegarkach.   

DSC_1107.jpg

DSC_1109.jpg

DSC_1111.jpg

DSC_1115.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.