Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hento

Marka Nixon - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Widziałem w sklepie Swiss: Nixon - The Time Teller - Gunmetal Brown (zdjecie w załączniku) i bardzo mi się spodobał.

Dobrze, leży na mojej łapie.

W tym sklepie kosztuje 400zł. Na stronie producenta jest po 95$.

Japoński mechanizm, sprzedawca chyba wymienil markę Citizen (ale pewności nie mam).

 

Proszę o opinie odnośnie marki i zegarków jakie produkują.

Cena adekwatna do jakości?

Pozdrawiam,

post-52268-0-97360200-1420048431_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marki nie znam, pierwszy raz o niej słyszę. Mechanizm jak mechanizm, pewnie Citizen na baterię, co jest standardem w tej klaie cenowej. Reszta - sam widzisz najlepiej. Dużo lepiej niz my na zdjęciu :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam model sentry od ponad dwóch lat. Tylko z paskiem byl problem, reszta bez zarzutu.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie świeża amerykańska marka z lat 90'. Pozycjonują się jako "modowa":  zegarki + akcesoria + słuchawki, wykupieni przez Billabonga, od jakiegoś czasu ponownie niezależni. Zegarki montowane w Chinach, w zależności od modelu różne werki, np. w modelu Gold Tide wkładają ISA 8272.

 

Characteristics :
 Tide analogical / electronic movement. Rotating stepping motors.
 Date, quick date correction.
 Small second, 1 step per second.
 End of life (EOL): indication by small second hand at 2:00 jumping 4 successive steps every 4 seconds.
 Indication of the tide state, half-diurnal.
 Tide : The center sweep hand makes 1 revolution in 12 hours 25 minutes 14 seconds.
 Tide amplitude: The small counter hand makes 1 revolution in 29 days 12 hours 44 minutes.
 9 jewels. 
 

 

http://www.isaswiss.com/public/ftp/mouvements_docs/technique/8272.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Nixony , są bardzo okej na allegro można wyłowić za naprawdę śmieszne pieniązki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.