Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

chrono-craze

Znowu porzadkowalem szuflady i...

Recommended Posts

Guest feleksc

seiko piękny,

oddaj cos koledze;)

albo jedną z tych szuflad przyślij

;)

8) 8) 8) ;)

...A zostalo ich (znaczy tych szuflad) jeszcze sporo takze jest szansa ze na jeszcze cos ciekawego natrafie (sam ciekaw jestem co 'za mlodu' na nadgarstek wrzucalem)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: - tak teraz wyglądam

a to wszystko przez to Seiko, a już myślałem że żaden kwarc nie zrobi na mnie takiego wrażenia, a tu proszę taki niepozorny ale ładny i wyjątkowy stary model, wyciągnij go z szuflady i nie wkładaj z powrotem, zimy nie będzie w tym roku, a na plaże, na basen, na siłownię i na rower idealny, a jak ma się u Ciebie marnować to zgłaszam także swoją kandydaturę z chęcią odpowiedniego go wykorzystania.

www.pajacyk.pl

oooo DW-5600 screwback :!: Swietna sprawa, Seiko przy nim zdecydowanie wymięka

Heja.

mam pytanka. Wyskrobałem ze szuflady mojego starego GShocka DW 002. Elektronika jest ok ale rozpadła się osłona gumowa na koperte. Ma ktoś jakieś namiary gdzie mogę ją kupić lub może ktoś chce sprzedać. Dzięki za info.

Pozdrawiam

fajne!

tylko czemu w tym dziale???

"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół"

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.