Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartfalk

który chronograf wybrać? (Seiko)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,

 

Jestem już bardzo zadowolonym posiadaczem zegarka Seiko z serii Superior, ale choroba mnie nie odpuszcza i chcę następnego :D

 

Pierwszy kupiony był w "importercorpie" i jestem bardzo zadowolony z współpracy z nimi, więc teraz też...

 

Zainteresowały mnie modele a'la military. Dostałem od nich zdjęcie 3 modeli obok siebie. Popatrzcie. Który wybrać? Dodam iż te znikome różnice wcenie nie grają roli...

 

post-4245-0-95282600-1330641550.jpg

 

P.S. Wiadomość z ostatniej chwili ;) Dowiedziałem się przy okazji, że niedługo zmieniają adres strony i zostają tylko przy zegarkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w środku to samo więc liczy się tylko wygląd, moim zdaniem te z "kompasem" ładniejsze, a to czy na pasku, czy bransolecie, oraz czy zielony, czy niebieski to już sam musisz zdecydować, według własnych preferencji.


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy!

 

drugiego przez chwilę nosiłem. naprawdę świetny - tylko te ażurowe wskazówki chwilami są nieczytelne.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troszkę może być nieczytelny, ale ten drugi bardzo mi się podoba, trzeci z resztą też :wink: Jest chyba jeszcze jedna wersja o ile pamiętam.

 

EDIT: a właśnie, jest jeszcze czarno czerwony (tam gdzie z pozostałych żółty) i ten jest bardziej czytelny.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.