Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gasp50

Jaeger Reverso Squadra Chronograph GMT CO SADZICIE

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM co sadzicie o takim zegarku porównywałem go dziś troszke do suba rolka i mam mieszane uczucia oczywiscie duzo lepsza cena niż producenta, bo pod te 40 to bym nawet nie myślał o zakupie z góry dzieki za opinie  ;)

 

 NA DOLE link do do zdjec zegarka kolegi z innego forum ,sorry ale nie znalazłem w necie lepiej przedstawionego tego zegarka a w tym linku wyeksponował go mysle najciekawiej  :rolleyes:

 

 http://uhrforum.de/die-uhr-zum-30-jaeger-lecoultre-squadra-chronograph-gmt-701867p-t158391

 

 

post-37475-0-30125400-1425229625_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zegarek w innej kolorystyce, strasznie się koperta rysuje i polecałbym go przymiezyc bo zegarek nosi się większy niż podają to suche dane. Pozatym koronka niespecjalnie jest wygodna w użytkowaniu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękować

To powoli pada na subika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zerknij jeszcze na Master compresora. Ach te koronki...

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wykonane zegarki, wydają się ciekawe. Niestety... coś z serią Squadra jest nie tak, bo szybko się nudzą. Ja co prawda miałem Squadrę bez chronografu, ale fakt jest taki, że sprzedałem ją po 2 tygodniach. No a tu jeszcze ta gumowa bransoleta - to nie jest dobre rozwiązanie, bo po jakimś czasie zacznie wyglądać ohydnie. Polerowana koperta faktycznie szybko łapie rysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.