Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remy

Użytkownik
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Remy last won the day on October 11 2014

Remy had the most liked content!

Community Reputation

102 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

279 profile views
 1. RB ma zielone z polaryzacją. Kupowałem same szkła, do okularów w których mam granatowe z gradientem. poszukaj na stronie producenta/jakiegoś sklepu ustawiając na filterowanie po zielonych z polaryzacją.
 2. Poszedłbym do punktu nadawczego, nagrał moment wstawiania zegarka do kartonu i pakowania a później oddawania do wysyłki a także dane z potwierdzenia nadania i wyjście. Tak, wiem, upierdliwe.
 3. A czy iPhone się grzeje podczas oglądania YT, gdy wyłączysz aplikację do ubijania reklam? Być może jest źle zoptymalizowana.
 4. Może jest jakaś aplikacja która umożliwia robienie zdjęć makro. Apple jest mistrzem w ograniczeniach takich aby trzeba było coś dokupić w AppStore. Jak kupię, będę miał wspomnienia rodem z ip4 -ip5. I tak wstawię w etui. Zbicie tylnych pleców czy wyświetlacza może kosztować sporo i spowodować konieczność oddania do serwisu. Nawet najbogatsze gwiazdy noszą w etui. W takim przypadku oddawałbym telefon do serwisu, bo to dla mnie dziwna sprawa. Może następnego iPhona niech zamawia dla Cibie ktoś bliski, bo może przyciągasz wadliwe egzemplarze 😉
 5. „Google wciąż przestaje działać...” Problem z tel. Android Doceniam iOS. Nie generuje problemów, nie wiesza się. Oczywiście najlepiej nie instslować świeżych wypustów.
 6. Remy

  Euro 2020

  Jak nasza kadra mogłaby pokonać Hiszpanów? Przez miesiąc trenować naszą kadrę w jedzeniu kiszonych śledzi. Film proponuję przewinąć do 60s: Po pierwszym tygodniu treningu w jedzeniu, chłopaki nie mieliby czym wymiotować. Po drugim daliby radę wziąć do ust. W ostatnim mogliby biegać w koszulkach, „moczonych” w sosie z kiszonych śledzi. Gdyby grali w takich koszulkach w pierwszych minutach Hiszpanie zajęliby się wymiotowaniem, więc dałoby radę strzelić im ze 2 gole. Później kazano by naszym te koszulki zdjąć, więc smród byłby mniejszy. Hiszpanie by osłabli od wymiotowania i wtedy dwa kolejne gole. Niestety ten sposób nie zadziałałby na Szwedów.
 7. Jeżeli sprawdza to jak mogły się tego typu aplikacje pojawić? https://antyweb.pl/od-kilku-dni-w-google-play-dostepna-jest-falszywa-aplikacja-banku-zachodniego-wbk/ Szczególnie takie, które kopiują dane kart kredytowych. https://nt.interia.pl/systemy-operacyjne/android/news-falszywe-aplikacje-w-google-play,nId,2627140
 8. Nie słyszałem aby w App Store pojawiła się fałszywa aplikacja Banku. Aplikacje developerskie zgłaszane do App Store są bardziej dogłębnie sprawdzane czy np. nie zawierają kodu pozwalającego kopiować np. nr kart płatniczych i przesyłania ich na serwery złodziei. Dostępy dla aplikacji są lepiej zabezpieczone. Nie zainstalujesz aplikacji ze strony www przez Safari. Oczywiście na Pegazusa otwarte są oba systemy no ale takim "krótkim" obywatelom jak my, nikt tego nie będzie instalował. Oczywiście może do nas zadzwonić "ktoś z banku" z informacją o "włamaniu na nasze konto" i konieczności instalacji programu do podglądu pulpitu itd. i żaden system przed tym nie zabezpiecza. Jednak w przypadku iOS czuję się bezpieczniej korzystając z aplikacji bankowych, czy też trzymając hasła do jakiś stron www (nie bankowych) w domyślnej aplikacji. Do tego zapowiedź Apple, że algorytmy Facebooka śledzące działania userów na iOS mają zostać zablokowane. Akurat dla mnie Facebook nie istnieje ale dla wielu może to być argumentem.
 9. iOS jest na pewno bezpieczniejszy niż Android. Mam iphony począwszy od 4. Telefony zawieszały się średnio jeden, dwa razy na rok. Najczęściej z powodu jakiejś aplikacji która nie była odpowiednio zoptymalizowana. Nic poza tym. Macbooki Pro, też się świetnie sprawują. No i super wyglądają.
 10. Na widgety w iOS trzeba było czekać 10 lat, albo i więcej. Pamiętam, że w Samsungu S1 już miałem dość rozbudowane.
 11. Remy

  NÓŻ

  Świetny pomysł.
 12. Remy

  NÓŻ

  koledzy przychodzą z „klamkami” A jak im się znudzą karty to przechodzą na rosyjską ruletkę 😂
 13. Nie wiem ile kosztował zegarek, ale jako kupujący tego typu przesyłki zawsze otwieram przy kurierze. Wybieram firmy które przed dostarczeniem podają nr telefonu do kuriera i z rana dzwonię aby się umówić na odbiór. Raz odbierałem nowego iphona i otwierając paczkę przy kurierze od razu zostałem poproszony aby telefon wyjąć z pudełka i do sprawdzenia położyć w widocznym dla niego miejscu. Mówił, że miał sytuację gdy jakiś gościu przy odbiorze przesyłki, chciał podmienić telefon na jakąś atrapę czy coś takiego i tylko dzięki temu, że gościowi wypadła ta atrapa, to się zorientował.
 14. Cofnij się w czasie i „przenieś” do teraźniejszości 😉
 15. Remy

  Teorie spiskowe

  I on się nie boi, że ktoś go nagra, wyśle film do prasy i go zamkną?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.