Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remy

Użytkownik
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Remy last won the day on October 11 2014

Remy had the most liked content!

Community Reputation

93 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. To powinna być reklama napędu 4x4, a jest tylko przykład z życia: https://9gag.com/gag/ayMpZRY
 2. Model samochodu z drewna: https://9gag.com/gag/aAbVy4o
 3. Nowy Tuscon wygląda nowocześnie ale mi się poprzedni model podobał bardziej. Nowa Dacia Duster wygląda podobnie aczkolwiek ciekawiej niż poprzedni model. Nowy Trailblazer przyciąga uwagę. No a downsizing to wiadomo...
 4. Remy

  Teorie spiskowe

  Nie znam się. Zresztą tylko wąska grupa się na tym zna. Ale przy szczepionkach mowa jest o dwu letnim okresie testów. Poza tym jak przy każdym novum, co innego badać od x-lat a co innego szczepić na masową skalę. Gdyby np. szczepionki przeciw grypie były typu mRNA... Ja nie kupuję najnowszych wypustów produktów, bo to ludzie są testerami najnowszych wypustów.
 5. Remy

  Teorie spiskowe

  Słusznie że podjąłeś taką decyzję. Co do przymusu - to dla Januszy noszących maseczkę pod nosem w sklepach (czyli zarażających). Co do szczepionki to gdyby była starego typu to tak. Ale obecne szczepionki to novum, do tego tworzone pod presją czasu. Co do skutecznego leku to liczę że Biomed wyprodukuje skuteczny lek na bazie osocza. No może jakiś z istniejących leków potwierdzi swoją skuteczność.
 6. Warto spróbować oddać z tytułu gwarancji no chyba że telefon z 10 razy się wyłączył z powodu rozładowania baterii. Takie rzeczy będą raczej widoczne w logach (choć nie mam pewności). Moje osiągnięcie to utrata 2% kondycji baterii po tym jak Endomondo mi rozładowało i wyłączyło telefon. Po podłączeniu do zasilania włączałem ale zaraz gasł.
 7. Z mojego doświadczenia - rozładowywanie poniżej 20% a tym bardziej całkowite rozładowywanie bije po baterii
 8. Mam XS i jestem zadowolony. Niezawodność. Zdjęcia średnke. Jedynie co mi się nie podoba to że 2 letni telefon ma 87% baterii no ale w końcu to normalne. Myślałem ba zmianą na jakiś Pro Max. Ale brak 3Dtouch przy pisaniu(aby przesunąć się w wybrane miejsce w tekście) mnie zniechęca.
 9. Remy

  Perfumy

  Zapachy Montale mi się podobają, nie przekonują mnie jednak jednakowe w kształcie flakony.
 10. Remy

  Teorie spiskowe

  Problemem polskiej służby zdrowia są braki kadrowe. Młodzi lekarze na stażu, specjalizacji zarabiali bardzo mało. Pozostali od jakiegoś czasu dostają dobre wynagrodzenia. A i o pielęgniarkach bym zapomniał... Wiele osób z tych zawodów wyemigrowało. Znam przypadek młodego absolwenta medycyny który z 4 lata temu, po 6 latach studiów, czyli już praktycznie na stażu, poszedł na informatykę.
 11. Remy

  Teorie spiskowe

  Taka ciekawostka z Turcji. : "w użyciu jest nad wyraz dobrze działający, choć tajemniczo brzmiący "kod HES" (od tureckich słów: Hayat Eve Sigar, czyli w uproszczeniu: zostań w domu). Na jego podstawie wiadomo, czy dana osoba już COVID-19 przeszła, czy może jest na kwarantannie. Jeżeli Turcy wybierają się w podróż - autobusem czy samolotem, muszą przedstawić kod przy zakupie biletu, nie zameldują się też bez niego w hotelu. Wymagany jest też przy wejściach do wielu instytucji, typu urzędy czy banki, a także w galeriach handlowych. " Źródło: https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,173955,26667414,jak-turcja-radzi-sobie-z-koronawirusem-byl-czas-ze-duchowni.html#s=BoxOpMT
 12. Remy

  Teorie spiskowe

  To jest informacja bodaj z 30 marca 2020 a powinna pochodzić z 1 kwietnia 2020r. czyli kolejna kompromitacja WHO. Maseczek nie było na rynku, podobnie jak w Polsce więc szła ściema. Kraje azjatyckie wygrały tą wojnę. Pierwszą i najważniejszą kompromitacją WHO, był brak zalecenia odcięcia podróżujących z Chin, po informacjach o szerzącej się tam pandemii. Wiedzieli co to za wirus, widzieli co się dzieje, mimo to nie zrobili nic.
 13. Remy

  Teorie spiskowe

  Tak to ludzie (Janusze w sklepie z maseczką pod nosem) swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem są winni obecnej sytuacji. W Wietnamie i podobnych krajach ludzie noszą maseczki prawidłowo bo czują się odpowiedzialni za innych. Starsze osoby mogą nosić przyłbice na ulicy a w sklepie lepiej aby miały maseczkę. Tak aby się nie zaraziły. Maseczki ochronne N95 na allegro od 1zł. Skuteczna ochrona. Co do przykładów wcześniej w tym ze szpitalnej izby przyjęć.. Znajomej mama poszła do szpitala na badania. W izbie przyjęć zrobili badanie (a na izbie wiadomo Janusze z maseczką pod nosem) nie miałą covidu, a parę dni później powtórzono badanie i już miała. Na izbie się zaraziła bo ktoś tam miał covid i maseczkę pod nosem. Gdyby od początku nakaz prawidłowego noszenia maseczek był egzekwowany to nie byłoby takiej skali i zamykania biznesów. No ale jak widać, do niektórych to nie dochodzi i ich nie obchodzi.
 14. Remy

  Teorie spiskowe

  Dlatego jest tyle zgonów, bo liczby zakażeń nie zna nikt. Gdyby ludzie karnie nosili maseczki tak jak trzeba, to zakażeń byłoby mniej, mniej byłoby restrykcji. Więcej biznesów by przetrwało. A tak...
 15. Remy

  Perfumy

  Świetny set. Nie dziwię się, że kupił wszystkie. No i dobra cena.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.