Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remy

Użytkownik
 • Content Count

  538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Remy last won the day on October 11 2014

Remy had the most liked content!

Community Reputation

133 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. Remy

  Buty

  A ten but przy kaktusie to bez pary 😉 Co do Jordanów to niektóre wyglądają odpustowo.
 2. Nie wiem gdzie akcja się dzieje ale powinien uważać, aby mu ktoś przewodu nie ukradł razem z wiadrem prądu 😉
 3. Remy

  Hotele Wrocław

  Bezpieczne? W ubiegłym tygodniu straciłem dostęp do konta Zalando, nie dało się odzyskać hasła na emaila itd. Gdy wysłałem request do supportu to dostałem odpowiedź, że moje konto zostało przejęte przez hakerów itd. Logowałem się tylko a aplikacji webowej przez VPN na super zabezpieczonym komputerze. Więc utrata danych tylko po ich stronie. Gdybym miał podpiętą kartę to mogłoby być różnie. Oczywiście... nie powinni przechowywać nr kart w aplikacji, ale... Karty przedpłacone to jedyne rozwiązanie do płatności w necie jeżeli mówimy o szczegółach. Za zakupy na allegro płacę blikiem, w bankomatach wypłacam blikiem.
 4. Czy UPS z linku powyżej zapewnia jakąś ochronę przeciwprzepięciową (np. uderzenie pioruna). W opisie jest: "Zabezpieczenie przeciążeniowe Bezpiecznik i wewnętrzny ogranicznik / na baterii: wewnętrzny ogranicznik" Czyli czy obejdzie się bez listwy przeciwprzepięciowej czy taka listwa musi być przed UPS-em?
 5. No co ty, jak poprzeglądasz to forum, to zegarkiem marzeń stanie się inny a na samochód też pewnie przyjdzie czas...
 6. Czyli Szwajcarzy mają zgoła odmienne podejście niż w PL. W PL część kupuje na pokaz. Jakiś użytkownik, wcześniej podawał zarobki znajomych/znanych mu osób w Polsce. Oczywiście są ludzie który zarabiają sporo, tymczasem jak gdzieś widziałem to tylko 2% ludzi w PL zarabia powyżej 20tys. zł. Około tyle wynosi średnia krajowa w Niemczech. W Polsce bez samochodu? Od jakieś kobiety słyszałem, że dla niej facet bez samochodu to nie facet....
 7. przelicznik CHF vs PLN prawie jeden do jednego tylko ta siła nabywcza 😉 W PL na produkcji też ktoś zarobi 4000zł (pewnie netto) a pensja dyrektora też w okolicach 20000zł. To z ciekawości zapytam. Te 1600CHF za mieszkanie (to czynsz?) to ich własne (ile kosztuje mieszkanie w Szwajcarii w jakim mieszkają), czy może jakieś spółdzielcze/komunalne? Skoro jesteśmy w tematach samochodowych to jakimi samochodami jeżdżą? Bo taki dyrektor z pensją 20000CHF to za kilka pensji kupuje np. S klassę, a dyrektor w PL z pensją 20.000 to musi pogłówkować aby S klassę kupić. A jeżeli przyjąć że samochód kupuje się za 6 pensji to go nie stać.
 8. Remy

  Nóż

  Ten środkowy długopis to gdzie można kupić?
 9. Aby skrócić drogę klimatyzator -> rura -> okno, to może zrobić konkretną półkę na ścianie obok okna i postawić tam klimatyzator. Tak wiem że sam rozwiązałeś problem wiercąc otwór w ścianie na wylot. Na zimę pewnie jakiś styropian aby otwór zatkać i nie tracić ciepła.
 10. A to ciekawe... To że mur w kamienicy gruby to nic nie znaczy bo cegła pełna bardzo słabo izoluje. Po termomodernizacji taki efekt? Może nie do końca prawidłowej. Być może jakiś odcinek ściany gdzieś się nagrzewa, rozprowadza ciepło do ściany zaizolowanej styropianem i termos się robi. Gorący. Ale bez szczegółów to wróżę z fusów.
 11. No przecież, jak można jakimś golasem od Audi jeździć? Inaczej nie można się pokazać. Widziałem ostatnio jakieś ogłoszenie, gdzie BMW M3 z radami 4500zł/miesiąc ktoś sprzedawał. Pewnie dom/mieszkanie na kredyt i ciasno się robi.
 12. Kiedyś czytałem o naprutym na rowerze- miał bodaj 4 promile. Jak się policjant zapytał czemu tak ... na rowerze jedzie, to powiedział, że przecież z buta to on by do domu nie doszedł...
 13. Remy

  Nóż

  Mi bardzo spodobał się ten nóż: Cenę zostawię bez komentarza. No ale skoro to poniższe może kosztować 1000zł, to mnie cena powyższego już nie dziwi: No ale może ja jestem oderwany od rzeczywistości i nie wiem jakiego nakładu pracy potrzeba oraz przede wszystkim artyzmu.
 14. Remy

  Perfumy

  Zastanawiam się który z żeli Amouage oferuje dość noszalny na codzień klimat. Wieczorowo wiadomo, można pachnieć mocniej. Czyli bez ciężkich klimatów, jakiś dominujących róż czy czegoś co można określić jako siwy włos. Co do Amouage czy nawet mniej popularnych niszowych marek (np. Marc-Antoine Barrois) jest dużo podróbek i trzeba uważać.
 15. Remy

  Perfumy

  Młody bóg pachnący jak ciężarówka towaru
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.