Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remy

Użytkownik
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Remy last won the day on October 11 2014

Remy had the most liked content!

Community Reputation

193 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Remy

  Perfumy

  Bardzo ładny zapach. Kojarzy mi się trochę z Jubilation XXV.
 2. Lexus CT hybryda. Niskie spalanie i mała awaryjność. Nie wiem jak z rocznikiem wg twoich wymagań ale ten model jest wart uwagi.
 3. 1. AK&AK - biurkowy - 1szt. 2. Zaman - biurkowy - 1 szt. 3. geniu_75 - ścienny - 1 szt. 4. agremi - biurkowy - 1 szt. 5. watchtaker - ścienny - 1 szt. 6. Remy - biurkowy - 1 szt.
 4. Współczucia. Konstruktorzy się popisali w celowym postarzaniu produktu. Jaki to samochód ?
 5. Naprawa wgniecenia w Rivian R1T w autoryzowanym serwisie $41 tys... Brawa dla konstruktorów. Właściciel musiał szukać pomocy poza serwisem gdzie koszt też niski nie był. Źródło: https://moto.pl/MotoPL/7,88389,30283803,chcial-naprawic-wgniecenie-w-elektryku-cena-jaka-uslyszal.html#do_w=58&do_v=965&do_st=RS&do_sid=1274&do_a=1274&s=BoxOpImg14 A co w przypadku gdyby samochód uległ ciut mocniejszym uszkodzeniom w okolicach tego miejsca?
 6. Płacę kartą połączoną z aplikacją Walet w iPhonie, aby nie nosić karty i ryzykować jej zeskanowania lub utraty. Płacę zegarkiem bo nie trzeba wyciągać telefonu. Za zakupy w internecie (w sprawdzonych sklepach) najlepiej allegro (darmowa wysyłka powyżej 45zł) płacę Blikiem. Co do allegro to liczę że konkurencja w postaci Wszystko.pl z lepszymi warunkami dla sprzedających (jestem tylko kupującym ale prowizje na allegro moim zdaniem są wysokie jak na polskie warunki) uczyni świat lepszym dla sprzedających.
 7. Jesteśmy tutaj po to aby pomóc go przekroczyć. To dewiza forum.
 8. Porsche Cayenne. Mercedes G z jakimś fajnym body kitem. Lexus RX.
 9. Jak długo kobieta ma okres? To zależy - dziewczyna, narzeczona, kochanka to dwa, trzy dni. A żona, żona to cały miesiąc...
 10. Remy

  Perfumy

  Polecany African Leather jest ciekawy i długo trzyma. Trochę więcej nut ma Amouge XXV- jest bardziej przyprawowy. W kwestii długiej listy kandydatów to zamówiłbym na forum po 5ml każdego z nich, i pewnie starczy na długo. Mieć flakon, wiadomo, ale lepiej każdego dnia używać coś innego. Szczególnie przy takich cenach... Jeżeli chodzi o tańszą i ciekawszą alternatywę dla Creed Tabarome to Carolina Herrera for men (1991). W podobnych klimatach jest jeszcze D&G for men (1994)
 11. Fedor rządził i niejednego porządnie zdzielił. Co do wejść do ringu to najlepsze moim zdaniem:
 12. Najsłynniejsza walka EVER ze względu na krótką wymianę ciosów bez obrony - jednym słowem bili się po twarzach sprawdzając kto ma wytrzymalszą. Filmik ustawionym momentem rozpoczęcia młócki dekady:
 13. Numer z prądem działał te kilka lat temu. Pozostaje zatem umowa wynajęcia części mieszkania. Znajomy ma xx mieszkań i wszystkie wynajmowane na taką umowę. Mógłby przejść na wynajem na doby (miasta gdzie są turyści), ale to wymaga dyspozycyjności.
 14. Obejściem prawa jest umowa wynajęcie części mieszkania np. dwóch pokoi z trzech. W razie problemów (notoryczne zaleganie z opłatą czynszu, dewastacja) najemca wie, że do mieszkania może legalnie wprowadzić się ekipa budowlana itd. Przykład: https://bezproblemow.pl/wzor-bezpiecznej-umowy-najmu-lokalu-mieszkalnego-wynajmij-swoje-mieszkanie-bezpiecznie-i-bezproblemow/ Warto poszukać w necie, albo skorzystać z pomocy prawnika, który taką umowę napisze. Miałem kiedyś problemy z najemcami. W jednym przypadku gdy najemca bez informacji wyprowadził się do innego miasta, a zostawił w mieszkaniu kogoś z rodziny aby za darmo mieszkał; konieczne było wejście z tą osobą do mieszkania i wyproszenie jej, zmiana zamków i zwrócenie rzeczy w wyznaczonym terminie przy ekipie do przeprowadzki. W innym przypadku, gdy najemca nie płacił za czynsz i nie chciał się wyprowadzić; przestałem płacić za prąd. Po zdjęciu licznika przez dostawcę prądu, mieszkanie szybko się zwolniło.
 15. Remy

  Perfumy

  Z tym czuciem perfum to różnie bywa. Z tego co testowałem to najgorszą trwałość mają Roja Elysium Cologne. Nie chodzi o to że przestaję je czuć, na sobie dość szybko ale jak np. 2 godziny po aplikacji zdejmuję korek i wącham atomizer to praktycznie nic nie czuć. Żaden inny perfum się tak nie zachowuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.