Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stolipl

Seiko 5 - Oryginalny ?

Recommended Posts

Witam, piszę nowy temat bo nie znalazłem nigdzie takiego w którym mógłbym zapytać się o oryginalność tego modelu: full.jpgfull.jpgfull.jpg

Zdjęcia zapożyczone z aukcji. Czy wart jest wydania 100zł ? Nie chodzi mi o wycenę. :) Czy po prostu lepiej uważać i nie kupować tego modelu.

Kupić na co dzień. Kolekcjonuje raczej radzieckie zegarki, dlatego pytam się tutaj :)

Miałem kilka "piątek" i rozpoznaję bransoletę i kopertę więc na moje oko to oryginał ale zdażało mi się kupić coś podobnego za kwotę zdecydowanie niższą niż 100 pln ale wartość danego zegarka podyktowana jest tym, ile ktoś chce za niego zapłacić.

No dobrze, oczywiście się zdarza kupić coś znacznie taniej, mój kolega ostatnio kupił starego orienta za 56zł w stanie bardzo dobrym i to po przeglądzie no i w 100% oryginalny. Osobiście zbieram ruski lecz powoli mi się nudzą i szukam alternatywy. Moją jedyną alternatywą jest NAUTEC. No ale wracając do tego modelu co pokazałem to jedynie martwi mnie szkło.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Właśnie o to mi chodzi że takie dziwne. Zegarek aktualnie jest w lombardzie więc chyba cena jest taka sobie mam rozumieć?

Postaram się popołudniu, może coś wymodze

Zegarek oryginalny, szkło pewnie wymieniane u zegarmistrza, stan taki se, lombard dolicza swoją prowizję, ktoś go pewnie oddał za bandyckie 30zł na flaszkę. Ja bym tak po bandzie nie poszedł, ale więcej jak 56zł też bym nie dał.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.