Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zamyslony

Czesc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam na imie Mateusz i mam 23 lata.

Nie jestem pasjonatem zegarkow tak jak wiekszosc uzytkownikow tego forum, po prostu lubie dobrze wygladac.

Moim ulubionym zajeciem jest warzenie piwa domowego a poza tym lubie grac w siatkowke.

Pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow forum! :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

Też dobrze lubimy wyglądać ;)

Miedzy innymi dlatego znalazlem sie w Waszym gronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Marillo112
      Witam ktoś może mi powiedzieć co to dokładnie jest, wiem tylko że niemieckie, dostałem od dziadka i ile takie coś może być warte? 

    • Przez Sebolski
      Witam,
       
      Chciałbym zakupić używaną lustrzankę dla osoby która, niedługo zacznie się bawić w fotografię choć o tym jeszcze nie wie . Budżet to max 1100 zł. Po licznych opisach i porównaniach wychodzi że Nikon D3200. Samo body odpada. Na allezło lub olx są wraz z torbami i przynajmniej jedym obiektywem.  Czy ten Nikon to dobry wybór czy może jest coś jeszcze?
       
    • Przez Rysiu98
      Witam, ostatnio zakupiłem ten o to zegareczek:
      http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,9833,9861,9444-0-0-AWG_M100A_1AER.html
       
      Jest to mój pierwszy zegarek i mam parę pytań odnośnie niego, ale i ogółem odnośnie noszenia zegarka.
       
      1. Czy ten model spokojnie wytrzyma skok do wody (w tym też chlorowanej), długi pobyt w wodzie ?
      2. Jak dbać o czystość tego zegarka, czy normalnie za pomocą mydła, czy może jakimś środkiem czyszczącym ?
      3. I takie głupie pytanie. Jak powinno nosić się zegarek, luźno czy ciasno ? Ja mam tak, że jest na takim poziomie, że jeżeli ścisnę o jedno oczko, to mnie wtedy ręka trochę boli, ale jeżeli obluzuję o jedno oczko, to zegarek lata po ręce. Na tym środkowym poziomie wydaje mi się, że wszystko jest ok, ale po ściągnięciu, widoczne są odciski. Czy to ma wpływu na zdrowie mojej ręki ? Podczas noszenia zegarka, tylko czasami odczuwam jakiś ucisk. Czy może jest to tylko kwestia przyzwyczajenia ?
       
      Proszę o odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.