Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomaszewski

Paczki zagraniczne - tani pośrednik kurierski, którego polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłam od czasu do czasu zegarki za granicę, głównie Europa i Stany Zjednoczone. Dotąd zazwyczaj korzystałem z poczty, ale tutaj czas realizacji jest długi, no i czasami po drodze "giną" przesyłki. Jakiego pośrednika kurierskiego lub kuriera byście polecili, żeby było tanio i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurierem na pewno jest bezpieczniejsza. Wiesz, ja pracowałem na poczcie i mam pojęcie na jakim etapie "giną" przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli powiedziało się A, to należy powiedzieć B.       Na jakim?!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często między wyjściem z WER-u a dostaniem się w ręce listonosza. Listonosze to są z reguły bardzo uczciwi ludzie i ostatni etap drogi przesyłki jest bezpieczny. Natomiast nigdy nie miałem zaginięcia przesyłki kurierskiej. Wracając do tematu wybrałem pośrednika kurierskiego F.....tka. (nie reklamuję). Chyba oferują najniższe ceny dla zagranicznych przesyłek kurierskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.