Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

YourExtassy

ORIENT FFT01003B0 / ORIENT FFT01002B0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. 

 

Przymierzałem się do zakupu Mako, jednak w trakcie poszukiwań natrafiłem na model Orienta  FFT01003B0 lub w wersji FFT01002B0.

 

Zegarek mi się bardzo podoba - Dawno zegarek z tej półki cenowej nie trafił w mój gust.. 

Jednak - Osoba, która kilka razy sprowadzała mi zegarki kategorycznie odradzała ten model twierdząc, że jest to stara archaiczna konstrukcja i w tej cenie znajdę Orient Star, a te znów nie trafiają tak w moje gusta.. 

 

Czy ktoś się w ogóle spotkał lub użytkuję w/w model ? Jak jest u niego z jakością wykonania ?  

 

Może ktoś mi coś przybliży info mechanizmu 46R40 zastosowany w tym zegarku , bo nie mogę nigdzie znaleść konkretnych informacji.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi model podany przez ciebie jest tez bardzo ladny.. jednak zdecydowanie cos na bransolecie szukam.. a co to jest za model?

 

Za granica powinno byc taniej?

 

Moze ktos mialby rowniez podobne propozycje z "oczkiem" mechanizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos wie gdzie w kraju badz za granica moge dorwac docelowy model zegarka w mniejszej cenie ? Bo faktycznie cena okolo 1800 zl za ten model to duzo porownujac z innymi..

A w polsce jedynie dwa cxy trzy sklepy maja go w ofercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.