Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

egzo18

Użytkownik
  • Content Count

    2687
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

egzo18 last won the day on June 18 2017

egzo18 had the most liked content!

Community Reputation

835 Mistrz

About egzo18

  • Birthday 09/27/1996

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Tarnów
  • Hobby
    Strzelectwo pneumatyczne. Kolarstwo MTB i szosowe. Szeroko pojęta elektronika.

Recent Profile Visitors

2276 profile views
  1. egzo18

    Motocykle

    Solina. Trasa na 400km. Na sporcie to już masochizm A 27 czerwca egzamin praktyczny na A
  2. egzo18

    Hi-Fi stereo

    A dziś takie
  3. egzo18

    Motocykle

    Zrobiłem sobie dziś pętle 100 km na zaporę na Gródek nad Dunajcem. Nie wiem czy to kwestia mojego instrukota, czy ogólnie. Ale czuję, że lepiej panuję nad motocyklem robiąc to A. Szczególnie jeśli chodzi o szybie wyrzucenie motocykla do zakrętu, szybkie mijanie przeszkody. Jak ktoś jeździ na 125 i nie ma A. To warto zrobić
  4. Ja ostatnio chłopaków w technikum szkoliłem w bga pod mikroskopem. Micro usb to nie jest jeszcze bardzo małe złącze. Serio. I tu nie było wyrwanych pól lutowniczych. Jeśli takie są, to wtedy jest to ciekawa naprawa
  5. Wymiana wyrwanego micro usb i uszkodzonego transmitera ir i przełącznika Micro usb w głośniku Transmiter i przełącznik w mikrofonie shure ur2
  6. egzo18

    Motocykle

    Połowa jazd za mną Kawasaki z650 to bardzo przyjemna maszyna
  7. egzo18

    Motocykle

    Miałem dziś 1 jazdę na kat A. Na kawasaki z650. Szło dobrze. Każde zadanie egzaminacyjne zrobiłem. Dziś miałem sam plac
  8. Koronka była wymieniania kilka razy z tego co mi kiedyś dziadek opowiadał.
  9. @Frantz70 Inne wskazowki jak mój. Ale nie wiem czy w moim są oryginalne
  10. Posiadam taką stareńką delbane po moim dziadku. Zegaek ma około 70 lat. Lekko odnowiony. Koperta ma nowy chrom i była szlifowana. Tarcza tylko czysczona. Dziadek nosił go na codzień
  11. egzo18

    Motocykle

    No to za tydzień zaczynam jazdy na kategorie A
  12. Oj nie nie było na pewno to zgodne z przepisami. Jestem wrogiem dozorowych systemów bezprzewodowych, alarmów, kamer, domofonów. Też robiłem u siebie monitoring, kabelki. W wykonaniu powyżej przewody lecą w peszlach wierzchem domu. Będą przykryte elewacją. Hah, mogę pokazać kolejną naprawę bo napisałeś posta. Naprawa miksera djskiego
  13. Możesz wypełnić puszkę żelem. Pytanie tylko jak on reaguje termicznie. A ja miałem robotę bardziej instalatorską ostatnio
  14. egzo18

    Motocykle

    Ładny hd. Nieiczny jaki mi się podoba
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.