Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DonFelipe123

rolex daytona żółte złoto

Rekomendowane odpowiedzi

cicho, czyta temat, jak co to nie o nim  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe troche sie zdziwilem, ze o mojej.... rozmawiacie ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co Ty, my ? ale gdzie tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.

co do tego Rolexa, to mysle, ze zloto troche inaczej sie ,,rysuje,,.

Mozliwe ze to kwestia zdjecia.

 

Problem w rolexach jest taki, ze te z lat 90, czesto wygladaja jak podroby samych siebie... Takie mam odczucia co do wyrobow tej marki z tamtych czasow.

 

Tak jak Koledzy wczesniej zauwazyli...subtarczki, spasowanie, napisy itd. daja do myslenia, ze to fejk.

 

 

Lepsze zdjecia,wizyta u dobrego zegarmistrza (ktory ma czym to otworzyc) i bedzie wiadomo.

Oby byl orginalny, bo inaczej nie bedzie nic warty... chyba, ze zloto na zlomie (jesli, to zloto)

 

ps. nie ma tam zadnych znakow probierczych?


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolega dowiedział się co chciał nie czekając ustawowych 7 dni

Ta zasada albo obowiązuje wszystkich albo nikogo - to musimy dogadać bo często jest to tutaj łamane jak pojawi się pozornie ciekawy zegarek albo fajna d*pa

EDIT: NO i Angelo ale to wyjątek był :D

 

Może i fajna ja tego nie wiem :D chodziło mi o rozciągnięcie tematu na 8 stron

Bywa ze temat otwiera się z linku po stronie prawej-wtedy latwo przeoczyć dział w jakim się znajduje.

 

 

Kolega niczego się nie dowiedział wiązącego.

Wszelkie uwagi co do panujacych zasad na forum kierujemy w odpowiednim dziale, lub uzywajac przycisku "zgloś'.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.

co do tego Rolexa, to mysle, ze zloto troche inaczej sie ,,rysuje,,.

Mozliwe ze to kwestia zdjecia.

Problem w rolexach jest taki, ze te z lat 90, czesto wygladaja jak podroby samych siebie... Takie mam odczucia co do wyrobow tej marki z tamtych czasow.

Tak jak Koledzy wczesniej zauwazyli...subtarczki, spasowanie, napisy itd. daja do myslenia, ze to fejk.

Lepsze zdjecia,wizyta u dobrego zegarmistrza (ktory ma czym to otworzyc) i bedzie wiadomo.

Oby byl orginalny, bo inaczej nie bedzie nic warty... chyba, ze zloto na zlomie (jesli, to zloto)

ps. nie ma tam zadnych znakow probierczych?

Jak byłem u zegarmistrza to po otworzeniu mówił ze pruba jest wybiera na dekielku od spodu i ze jakieś nr są w sierodku ale spokojnie dziś się przejdę jeszcze raz poproszę o otworzenie i cykle fotki to wystawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy.
Proponuję też popracować nad ortografią ;).
 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

18683340081_5ceb1075a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.