Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Bigbart

Jak zwykle co wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bigbart

Niebawem - myślę, że w ciągu miesiąca - nadejdzie moment, w którym kupię sobie nowy zegareczek (do ok. 700 pln), w związku z tym klasyczne pytanie co wybrać...oto 4, jak na razie typy:

Seiko SKXA33K1 http://www.importercorp.com/product_info.php?products_id=505

Seiko Seiko SND379 http://www.importercorp.com/product_info.php?products_id=615

Festina 16169/3 http://www.zegarki.com.pl/161693-festina-p-7421.html

Casio EF-510D-7AV http://www.zegarki.com.pl/ef510d7av-casio-p-7246.html

 

Wizualnie podoba mi się każdy z nich dlatego pytanie o stosunek jakości do ceny itp...ogólnie jakieś cenne uwagi, z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigbart

Faktycznie strona się zmieniła,ale i ceny również :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, nie zwróciłem wcześniej uwagi.

 

ale zobacz ten model citizena promaster - taniej o 50zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana strony, zmiana cen, a gwarancja podstawowa już tylko na rok, jak się chce na 2 lub 3 lata trzeba dopłacać. Jak kupowałem swoje Seiko u nich w zeszłym roku to standardowo było 3 lata gwarancji bez zadnych dopłat. Ciekawe co to spowodowało :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszli za przykładem Zibi (choć w ich przypadku za dopłatą ma się gwarancję 6 lat) i chcą więcej zarobić, bo w dużą ilość reklamacji Seiko i Citizena nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą, nawet gdyby podnieśli ceny o jeszcze jakieś 40-50% i tak nie byłyby wyższe niż w salonach, typu zibi.

 

tańszego sklepu w polsce chyba nie ma (nie biorę pod uwagę allegro), ale jeśli ktoś chce zaoszczędzić i posiadanie gwarancji nie jest dla niego istotne to tylko ebay...

 

jeśli jeszcze do tego wprowadzą raty, jak zapowiadali, to oferta stanie się naprawdę dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo to cała oferta jest taka sobie, np. Divery kosztują ok. 100% więcej niż na ebayu.

 

Gwarancja tego nie usprawiedliwia, bo Seiko się nie psują :lol:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu kupiłem u nich 2 zegarki. przed zakupem zastanawialem się właśnie co zrobić. zamówić na ebay, czy kupić u nich.

 

minusy importera:

- wyższe ceny

plusy importera:

- przesyłka ubezpieczona

- na 100% nie dopłacę VAT'u i cła

- mam gwarancję

- jak mnie oszukają to biorę ekipę i jadę w "odwiedziny"

(wypad do Singapuru się nie opłaci - poza tym nie wpuszczą mnie do samolotu z pałką)

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniając nieco temat... czemu na forum zegarkowym nie przestawiono zegara o godzinę do przodu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racje są, aby kupowac w importerze (gwarancja, szybkość realizacji, brak dodatkowych kosztów, formalności, itp.). Z drugiej strony na eBay ostatnio kupowałem Samuraja i cena 70 funtów wraz z 10 funtami przesyłki oraz kwotą 56 zł kosztów celnych była na poziomie 50-60 % ceny importera. Z kolei importer nie ma zupełnie przełożenia na Zibiego, gdzie sprowadzenie Samuraja to koszt gruboi powyżej 1000 zł :roll:

Wszystko rzecz indywidualnego wyboru :lol:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem swojego 007 zastanawiałem się nad miejscem gdzie tego dokonam. Pod względem cenowym (grudzień 2006) rzecz wyglądała tak: ebay - ok 130 $ (plus ew. koszty cła i VAT), Importer - 600 PLN, Zibi (tylko na zamówienie) 1300 PLN. Ja wybrałem Importera (utargowałem koszty przesyłki) ze względu na gwarancję (choć wiem, że jest ona realizowana za ich pośrednictwem czyli jak nuras padnie do nie do serwisu oficjalnego tylko odsyłamy do Gorlic) której jest trzy latka, niezawracanie sobie głowy formalnościami, PayPalem itd. i czas otrzymania zegarka.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigbart

Nieśmialo przypominam, że prosiłem o pomoc przy wyborze zegarka 4me, a zrobił się delikatny OT... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc ja z wymienionych przez Ciebie proponuję citizena chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigbart

Hm właśnie wpadłem na kolejny zajefajny pomysł, a może tak Seiko Orange Monster...podoba mi się i opinie o nim na forum są oki, także kto wie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.