Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

otho

Klub im. Antoniego Norberta Patka

Rekomendowane odpowiedzi

I zjazdy tak niedaleko mnie a ja nic nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie przesadzał.

Myślę, że wielu z tych 250-ciu to nawet nie wie, że jest/było w tym klubie. Na dzisiaj niestety nic nie wiem o aktywnej działalnoiści wspomnianego klubu. Aktywnej - poza wzmiankami tworzonymi przez p. Jerzego oczywiście.

A zjazdy to były, ale dawno, dawno.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W listopadowym nr Zegarki & Biżuteria zamieszczony jest artykuł o Klubie zegarmistrzowskim, ala nie naszym, tak więc nie jesteśmy sami.

Jest to Ogólnopolski Klub Postępu Technicznego w Zegarmistrzostwie im. Antoniego Norberta Patka, działający trochę dłużej od naszego Klubu, bo od lat 80 tych poprzedniego stulecia.

Myślę, że warto przeczytać, ciekawa publikacja o historii, działalności, osiągnięciach i celach Klubu.

Informację tę podaję dla tych, którzy może nie mają dostępu do pisma Z&B, a warto wiedzieć, że oprócz nas są też inni. Z publikacji wynika, zę jest to Klub bardziej dla "zawodowców" niż dla amatorów szaleństwa zegarkowego.

Jednym z założycieli tego Klubu był również Prof. Zdzisław Mrugalski.

Pozdrowienia, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.