Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jakuber85

Vintage z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Od razu przepraszam, jeśli w złym miejscu. Dzisiaj z bazarku uciekło mi fajne Seiko i próbowałem szukać po "internetach" czegoś w podobnie.

 

Znalazłem taki oto egzemplarz, ale coś mi nie gra:

 

http://allegro.pl/seiko-vintage-automatic-17j-meski-zegarek-bcm-i6004873476.html

 

Wskazówki chyba z innej parafii, a tarcza malowana chyba, ale ekspertem nie jestem. Byłbym wdzięczny za opinie i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość German76

Tego allegrowicza omijaj szerokim łukiem. Malowanki indyjskie sprzedawać lubi. A to nie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Alidarium
      Witam Serdecznie,
       
      Chciałbym prosić Państwa o pomoc i poradę. Poniżej zamieszczam zdjęcia dot. Seiko 5, mechanizm na 21 kamieniach.
       
      Co moglibyście mi powiedzieć o tym zegarku wnioskując ze zdjęć? Czy gra jest warta świeczki za 160 PLN?
      Czy warto poświęcić chwilę, zobaczyć się ze sprzedającym i na co zwrócić uwagę przy oględzinach???
       
      Osobiście wolę stare zegarki niż nowe. Zazwyczaj bardziej podoba mi się ich projekt.
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas!









×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.