Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johnsmith

CITIZEN PROMASTER BJ7019-62E

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to mój pierwszy post, więc witam Wszystkich.

Moje pytanko jest takie: gdzie w dobrej cenie i ze 100% pewnością co do autentyczności mogę kupić ww. zegarek? A może ktoś z forum ma taki do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej jak zawsze na duryfreeisland albo skywatches.com.sg ;) czasem na duty jest promocja 197$ + dostajesz jeszcze pasek fajny, ale to tyczy się wersji srebrnej tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej jak zawsze na duryfreeisland albo skywatches.com.sg ;) czasem na duty jest promocja 197$ + dostajesz jeszcze pasek fajny, ale to tyczy się wersji srebrnej tylko.

To się podczepię ;)

Czy dutyfreeisland to pewny, sprawdzony sklep? Jak z gwarancją w Polsce? "W razie co" jest honorowana w naszym kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dutyfreeisland to bardzo pewny sklep, gwarancja jest międzynarodowa, wiec tez nie powinieneś mieć problemów w razie czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się podczepię ;)

Czy dutyfreeisland to pewny, sprawdzony sklep? Jak z gwarancją w Polsce? "W razie co" jest honorowana w naszym kraju?

Pewny i sprawdzony sklep.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dutyfreeisland to bardzo pewny sklep, gwarancja jest międzynarodowa, wiec tez nie powinieneś mieć problemów w razie czego ;)

Ja bym nie był taki pewny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak napisał Jash, ja nie jestem też pewien świetności tego sklepu. pomijając fakt, że siedziba to Hongkong, to "międzynarodowa gwarancja producenta" w ich regulaminie oznacza 12 miesięczną gwarancję, której w niektóych krajach (pewnie w większości) nie uznają oficjalni dystrybutorzy i serwisy firmowe. Dziękuję, postoję. Wolę w razie czego nie wysyłać zegarka do firmy, gdzie oni go "naprawią".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oczekujesz gwarancji podbitej u polskiego dystrybutora to musisz kupic zegarek w Polsce.

Ps. Co ma siedziba Hongkong do opinii o sklepie ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia oceny sklepu, a sytuacji klienta po zakupie. Nie wszyscy na to patrzą, a właściwie podejście do tego jest takie jak Twoje - ważne żeby sprzedać produkt, a potem niech się klient martwi. Ja zwracam na to uwagę, zwłaszcza jeśli mam wydać ~2K PLN. W Polsce 24 miesiące gwarancji, tam 12. U nas naprawa 2 tygodnie, tam miesiąc (przy baaaaaardzo sprzyjających wiatrach). To też aspekty wymagające wzięcia pod uwagę. Fakt ceny mają fajne. Tyle tylko, że gdyby jeszcze ktoś uwiarygodnił ich "Citizen gwarancję"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Anyro & co. sp. z o.o. i zapytaj. Oni mają serwis citizena. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia oceny sklepu, a sytuacji klienta po zakupie. Nie wszyscy na to patrzą, a właściwie podejście do tego jest takie jak Twoje - ważne żeby sprzedać produkt, a potem niech się klient martwi. Ja zwracam na to uwagę, zwłaszcza jeśli mam wydać ~2K PLN. W Polsce 24 miesiące gwarancji, tam 12. U nas naprawa 2 tygodnie, tam miesiąc (przy baaaaaardzo sprzyjających wiatrach). To też aspekty wymagające wzięcia pod uwagę. Fakt ceny mają fajne. Tyle tylko, że gdyby jeszcze ktoś uwiarygodnił ich "Citizen gwarancję"...

Skąd możesz wiedzieć jakie jest moje podejście do handlu ? - gdzie napisałem że to sklep ktory ma sprzedać i potem niech sie klient martwi ?

Tak jak Ci napisałem - chcesz mieć gwarancje od polskiego dystrybutora , kup w Polsce i po sprawie .

Wydasz więcej , czujesz się bezpieczniej , masz krótszy czas dostawy do serwisu ( czy naprawy i jakości tej naprawy , to juz różnie bywa , o czym mozesz tez poczytać na forum ) i dla Ciebie to jest ważniejsze i ok.

Z drugiej strony jeżeli pytasz o opinie o sklep w HK to chyba zdajesz sobie sprawę z plusów i minusów zakupu w takim sklepie.

Z mojej strony wszystko w temacie.

Pozdrawiam i życzę dobrych zakupów .

Pawel


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest!! Przyszedł mój citizen. Zamówiony na skywatches i zapłacony 3 marca, wysłany singapore post 5-ego, despatched to overseas 8-ego, 14-ego w WER Wawa i 17-ego u mnie, bez zbędnych "przystanków" i za połowę ceny jak w PL. Piękny...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.