Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wondernaut

Aaaarg - peknięte szkiełko, Orient Bambino

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki pomocy forumowiczów zdecydowałem sie na Orienta Bambino, którego bardzo polubiłem. Niestety dzisiaj przez własne gapiostwo zapewniłem mu lądowanie na twardej posadzce. Rezultat?

 

fpn_1456431195__sam_0951.jpg

 

Nienajlepszy. Czy jesteście w stanie podpowiedziec mi, co się z takim fantem robi? Czy można w Polsce dokupić albo dorobić takie szkiełko? Pracuję w Warszawie więc mogę też wybrać sie do zegarmistrza, ale zupełnie nie orientuję się, który jest godny polecenia.

 

Dziekuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poljota odeślij niech Ci wymienią na oryginalne. I przy okazji daj znać w wątku czy wszystko poszło ok

 

Niech Ci sprawdzą czy reszty nie rozwaliłeś przy upadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.... aż mnie zabolało jak zobaczyłem zdjęcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - spróbuję wysłać :) Wrócę z informacją na pewno. Na inne sugestie również jestem otwarty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracujesz w Wawie wiec sie przejedz do poljota na Iganska a wczesniej moze zadzwon. http://poljot.com.pl/shop/index.php?id_cms=6&controller=cms&id_lang=1&gclid=CLy7oKPok8sCFeThcgodWNcNog

 

ps. u zegarmistrza w podziemiach centralnego naprzeciw mcdonalda lezy ladne bambino tzymianka z niebieskimi wskazowkami za 580 na gwarancji ale do utargowania mysle z 50 zl. Jak ktos szuka to fajny zegarek.

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niefart :(

w Gdańsku tutaj mógłbyś dorobić .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.