Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stolipl

GREYGOR

Recommended Posts

Witam, moja ciocia dała mi swój damski zegarek, który dostała w latach 50tych od swojej cioci z USA. Zegarek niestety nie działa. Z tego co mi mówiła zegarek miał kiedyś prawdziwe rubiny lecz zegarmistrz okradł go z nich i wstawił sztuczne. Może mi ktoś coś o nim więcej powiedzieć?

b8a9560499aeaa1726673fbaeb9ff235.jpgcd78032c5aeb9cb49b5e816a6a99549f.jpg7a0e872c5cad19147e60f964f9140b31.jpg6d6cedd23f5f6263758643a701a82b86.jpg

Pozdrawiam

Kamil

A zegarmistrz dorobił się takiego majątku, że kupił sobie wyspę na Karaibach...  Ach te legendy rodzinne. :D 

Damski zegarek pozłacany ze stalowym deklem, mechanizm jako surowy wytwarzany przez Aurore-Villeret 120, Bulova 6AH, FHF 120, sygnowany przez Louvic Watch firmę produkującą zegarki naręczne z Nowego Jorku.

Obecnie zegarki damskie tego typu są niemodne i nie cieszą się równiez zainteresowaniem kolekcjonerów.

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Coś ciocia chyba leje wodę? :blink:

Złoty to on nie jest tylko nim popryskany. :P

Jeśli już miały by być rubiny, 

to raczej w złotym. :)

A zegarmistrze w obiegowej opinii 

zawsze kradli części i brukowce, 

by się wzbogacić. ;)

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Ja tylko pisze co ciocia mi opowiadała, sama jest przed 80tką i lubiła zawsze koloryzować co nie co :)

Pozdrawiam

Kamil

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.