Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

lec

Użytkownik
 • Content Count

  2282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lec last won the day on February 16 2016

lec had the most liked content!

Community Reputation

129 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About lec

 • Birthday 12/13/1947

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wafka
 • Hobby
  Całą piersią Życie!

Recent Profile Visitors

1968 profile views
 1. lec

  Jak wyglądamy?!

  @ desmo! Jeżeli już, to tylko taki bym brał pod uwagę!
 2. lec

  Jak wyglądamy?!

  No Piotr! W tym ujęciu trudno Cię poznać.... Ktoś tu uzurpował sobie wyłączność do określenia swej osoby jako upływającego jego czasu.... Muszę stwierdzić, iż nie jest to prawdą, jakoby gdyż niektóre osobniki jeszcze latają nad kukułczym gniazdem. I mają nawet blisko.
 3. Już niedługo, powtórka z rozrywki! Gdyż ten wypust był na MŚ we Włoszech roku Pańskiego 1990! Nie mniej miłośnicy piłki nożnej oraz wszelkie byznesmeny, mają okazję do popełnienia przestępstwa korupcji, bowiem w tym przypadku jestem na nią podatny!
 4. Na święta taki wyciągnięty z witrynki! :-D Prawie jak rodzinny bowiem inicjałów nie trzeba grawerować. ;-)
 5. Dzięki! Wam wszystkim także najlepszego! _kfiatek_ jeszcze dycham!
 6. Łolter, no piękny i subtelny ten czasomierz! Tomasz jak zwykle mnie wk***ia swymi ale kiedyś jak podskoczę to zęby mu wybiję a sikora za......pietruszę bez zastanowienia! Najwyżej niech minie pozywa! Pójdę na państwowy wikt a to dla mnie opłacalna sprawa, bo będzie jeszcze bulił za mój i dodatkowo opierunek! Także przemyśl sprawę i oddaj bez strat w klawiaturze! @ loit i reszta masz pikną tą dewotkę ale brat jej k**ewskiej aureoli bo taka nie rusana to ona nie jest! @ dopelman czyli do wróżki trza iść czy Hyde czy Jekyll? powiem tylko tyle, że Sporty trenowałem w czasach kiedy były także Mazury które przydziałowe dostawałem w Armi i trochę wiem na temat ich mocy w sportowych zawodach! A wierz mi były niczym Białmory i jak się dobrze sztachnąłeś, to nosem także bańki leciały! Czymta się chłopaki i dzięki za potrzymanie tematu! Bo Tomaszek już go wyprzedził co doprowadziło mnie do szewskiej pasji! Bo kiedyś kucharzyna wbił mi nóż w plecy a taki był funfel!
 7. @ Szwed, jednakże poniekąd "service dome" i "dome" są tak rzadkie jak rozwolnienie! W ilu swoich chciałbym na takie wymienić ale nasze zegarmajstry dysponują tylko tymi od majonezu dekoracyjnego a o nisako profilowych pamięć zaginęła! Przekichane jak Bolka trampki bowiem strucle tracą na swej atrakcyjności i nie mogę osobiście tego znieść! Ech co za czasy......
 8. lec

  Jak wyglądamy?!

  Wybrzeże Krymu! Szkoda, że już nieosiągalne!
 9. lec

  Jak wyglądamy?!

  Tak niedawno to było....:-(
 10. Wszystkim sympatykom tego tematu, życzę miłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
 11. lec

  Jest okej

  Piotr! Może patrzyłeś na co innego i Ci rósł ?
 12. Janie Niezbędny! Znów Genta wrócił do Cię? Ten JC, to malowana gejsza.... Pudełko do gadania Ci się rozpadło? Czy nasłuchujesz radia Erewań przez kołchoźnika?
 13. Ale pięknota! Z jakiego woreczka ją wyrwałeś? Ile to, to na średnicy? Standard?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.