Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slothy

Citizen at8060-09e

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ok. Ale ja bym szukał raczej citizena promastera. A wiesz, że za tą cenę dostaniesz super automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np jaki? Proszę o konkret linki propozycje

Czym się różni ten citizen promaster?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladnij serię promaster. ( Nie podam konkretnego linku, bo tego jest za dużo ) Jaki masz budżet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Myślę że budżet to max 300£. Na początku myślałem o seiko sportura która była w dobrej cenie cenie bo przeceniona z 320 na 160£.

Co przemawia za seria promaster?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedną z topowych ( są wyższe ? ) serii kwarców od citizena.

Czyli ma być kwarc ? Bo w tej cenie dostaniesz świetny automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np jaki? Poproszę o jakąś propozycję.

Co przemawia za kwarcem a co za automatem? Nie znam się zbyt na zegarkach. Ten citizen red arrows podoba mi się wizualnie i tego typu bym chciał coś, koniecznie na pasku. Jak z użytkowaniem automata i kwarca? Który mniej problematyczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej problematyczny... To kwarc. Automat będzie mniej dokładny, będzie czuły na wstrząsy.... Ale to mechanik, zegarek z " duszą " jak zobaczysz, weźmiesz do ręki, to pokochasz.... A kwarc, bezduszny i bezobsługowy ( niemal ).

Automat za taką kwotę, to na przykład cała seria Orientów starów. Na przykład taki:

 

http://zegarownia.pl/media/catalog/product/cache/1/zoomimage/bdf34bdab527020503fd616a6d19e782/z/e/zegarek-meski-orient-star-open-heart-sdk05002d0-1.jpg

 

http://cdn3.volusion.com/htlyr.vuqkj/v/vspfiles/photos/DE00002B-3.jpg?1414325474

 

Zdjęcia z sieci.

 

Jeśli wolisz kwarca, to zostań przy citizenie ( którymś ) . Znajdź model ( polecam promastera jakiegoś ) lub inny i go tu wrzuć . Jeśli nie znajdziesz nic ciekawszego, to zostań przy pierwszym wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zegarek. Miej na uwadze,to że czarna powłoka pvd po pewnym czasie użytkowania będzie zachodzić . Może po roku, może po dwóch, ale będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak myślałem że może być taki problem. Chyba zostanę przy tym skyhawk red arrows. Na pierwszy zegarek na codzien będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Może następnym twoim zegarkiem będzie automat :) ( czego Ci życzę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są automaty podobne wizualnie do tego citizena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatów jest multum. To są mechaniki, czyli im się wicej na tarczy się dzieje, tym drożej. Są automsty chrono. Oczywiście, że są . Ale wchodzimy na duży przedział cenowy 5-8 tysięcy zł ( nie liczę ruskich ani chińskich ). I więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w cenie do 2500 to jakieś vostoki albo ingersoll mi.się podobają wizualnie ale czytałem gdzieś chyba że to nie są dobre zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak vostok, to tak na dwa razy, a ingresoll, to stanowczo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego as4020 to dobry wybór ja mam takiego.

 

http://allegro.pl/meski-zegarek-citizen-as4020-44b-i6365555793.html

 

Nie musisz ustawiać sam się ładuje.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie totalnie mi nie leży. Te ten at8060-09e też sam się ładuje, ma radiocontroled,szkło szafirowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem. Nada się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen bardzo fajny sprzęt ja jestem posiadaczem

 

http://www.orologiepreziosi.it/it/ricambi-originali/ricambi-originali-citizen/bracciale-citizen-pilot-wr-200-eco-drive-24-h-bracciale-bj7010-59e

 

I muszę powiedzieć ze super sie sprawuje, nosze go juz cztery lata i nie miałem z nim żadnych problemów.

Jest znacznie tańszy ale z pewnością mogę go polecić (występuje rownież na pasku ) ale oczywiście kwestia gustu.

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanęło jednak na tym, najbardziej mi się podoba. Zegarek już kupiony.

https://m.youtube.com/watch?v=JUnoFMSlXOg

 

Ten sam model występuje jeszcze w wersji blue Angeles ale kolorystycznie jednak już mi się nie podoba.

http://allegro.pl/zegarek-citizen-eco-drive-blue-angels-at8020-03l-i6352610357.html

Ciekawi mnie dlaczego w pl te zegarki mają 2 lata GW a w UK 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.