Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Lorus

mechaniczny Casio

Rekomendowane odpowiedzi

jestes pierwsza osoba, od ktorej slysze ze lanos jest dobrym i bezawaryjnym samochodem :)

skoro juz jestesmy przy samochodach to sprawiedliwym porownaniem bedzie porownanie casio do toyoty, ktora jest japonska, nie jest droga i od lat okupuje 1 miejsca list bezawaryjnosci :)

No dzięki, to ja zaraz Toyotę sprzedaję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre zegarki casio to byly 15-20 lat temu kiedy nie robili jeszcze w Malezji czy w Chinach-przeciez wiadomo ze nieoplaca im sie robic w Japonii wszystkiego-jestesmy ofiarami globalizacji.Ja nosilem Casio 12 lat ,zdarzaly mu sie przystanki niespodziewane ale ogolnie ocena 4 plus.Jak cos jest tanie to nic dziwnego ze moze sie szybko zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie, nie twierdze ze casio to jakies majstersztyki techniki zegarmistrzowskiej, bo zwyczajnie nimi nie sa - ale w swojej klasie nie maja sobie rownych 8)


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wlad
dobre zegarki casio to byly 15-20 lat temu kiedy nie robili jeszcze w Malezji czy w Chinach

moj casio twincept jest wyprodukowany w malezji,ma 9 lat,po 7 latach wymienilem baterie...i nic nie wskazuje by zamierzal przestac.warto nadmienic,ze przezyl tyle,ze niejeden G-schock by wymiekl...drugi casio-cyfrowy chodzi juz ok.15 lat.porownanie do toyoty jest trafne-zegarek i auto dla ludzi,ktorzy nie musza sie liczyc z opinia sasiadow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestes pierwsza osoba, od ktorej slysze ze lanos jest dobrym i bezawaryjnym samochodem :lol:

 

Ja jestem drugą- mieliśmy w firmie chyba z 10 Lanosów, wszystkie jeździły bezproblemowo i skończyły żywot albo po wypadku albo po przebiegu ok. 250 tys. km - co jak na auto firmowe używane przez wielu kierowcó jest dobrym wynikiem. Jest jeszcze jeden staruszek - 7 lat, 310 tys. km - i jeździ :). Ale to było OT.

 

A co do Casio- mam niejaki sentyment do tej marki, kwarca nosiłem chyba z 8 lat, potem dałem synowi który zgubił go po 2 latach. Cały czas działał.

Swoją drogą teraz mam aparat foto Casio EZ-750 - moim zdaniem lepszy niż IXUS Canona (a na pewno tańszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.