Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Majowy Diabeł

"a Ty coś chyba komunikujesz tym zegarkiem, nie?&quot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majowy Diabeł

Witam,

 

Poniżej parę opinii mojej siostry o zegarkach. Krótko, treściwie, pięknie.

 

AAA jest bardziej elegancka i oryginalna, jak na indywidualistę przystało, niebanalna (...). Ktoś kto nosi taki zegarek jest estetą i ma własny świat (a nie tylko lubi zegarki).

 

BBB ma ciekawy, morski kolor tarczy, kryjący tajemnicę, introwertyczny.

 

 

CCC (złoty) jest piękny, słoneczny, pełen blasku, bogactwa, ale i zdecydowanie męski, optymistyczny (...)

 

 

DDD - mało duszy, bezosobowy i prosto-naiwny. Jedynie podoba mi się mała tarcza, bo daje wrażenie różnych przestrzeni czasu.

 

 

EEE - (...) jest w nim jakiś gorzki grymas, prześmiewcza złośliwość, parodia, wykrzywienie. Nie jest przyjazny i nie chciałabym go mieć.

 

FFF - mało stylowa, jest incognito, nic nie ujawnia, a Ty coś chyba komunikujesz tym zegarkiem, nie? Może i nie, to się zastanów nad powodami, dla których chcesz TEN lub inny nosić

 

No właśnie! Co Wy chcecie zakomunikować swoim zegarkiem? Dlaczego własnie ten?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu bo tak a nie inaczej :D


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tu kiedyś ktoś, dla kogo podstawowym kryterium wyboru zegarka było "żeby było widać od razu że to porządna firma i z klasą" - coś w tym stylu, nie chce mi się pamiętać. Generalnie chciał zakomunikować chyba swemu wyczulonemu otoczeniu, że ma gust i kasę i klasę i cośtam pewnie jeszcze.

 

To jest pytanie czy się kupuje zegarek dla siebie czy dla tych co patrzą.

 

Ja kupuję dla siebie i noszę bo lubię. A jeśli ktoś odczytuje to jako jakiśtam komunikat, to już jest problem tego kogoś wyłącznie :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobre pytanie ale odpowiedzieć na nie mogą tylko osoby trzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Spójrz to zegarek mechaniczny! Widzisz? Mam pasję!"

 

Nie noszę wielkiego, wybajerowanego sikora. Moje zegarki skromne i schludne: takie jak ja 8) coś w tym jest...

 

Pozatym ciekawi mnie co to były za zegarki, które opisywała Twoja siostra :?: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

P

ozatym ciekawi mnie co to były za zegarki, które opisywała Twoja siostra

aaronek,

Zgodziłbyś się z tymi opisami?

 

 

jest bardziej elegancka i oryginalna, jak na indywidualistę przystało, niebanalna (...). Ktoś kto nosi taki zegarek jest estetą i ma własny świat (a nie tylko lubi zegarki).

post-0-0-15763500-1330657863.jpg

 

 

ma ciekawy, morski kolor tarczy, kryjący tajemnicę, introwertyczny. ma b. ładne, wysuwające się z kresek "minutowych", wydłużone cyfry (widziane jak przez taflę wody), jedyny mankament to tępo zakończone wskazówka godzinowa

post-0-0-48011800-1330657864.jpg

 

jest piękny, słoneczny, pełen blasku, bogactwa, ale i zdecydowanie męski, optymistyczny (...) - dzięki Wocio19

:wink:

post-0-0-43190300-1330657867.jpg

 

mało duszy, bezosobowy i prosto-naiwny. Jedynie podoba mi się mała tarcza, bo daje wrażenie różnych przestrzeni czasu.

post-0-0-99211100-1330657869.jpg

 

jest w nim jakiś gorzki grymas, prześmiewcza złośliwość, parodia, wykrzywienie. Nie jest przyjazny i nie chciałabym go mieć.

post-0-0-11689800-1330657871.jpg

 

mało stylowa, jest incognito, nic nie ujawnia, a Ty coś chyba komunikujesz tym zegarkiem, nie? Może i nie, to się zastanów nad powodami, dla których chcesz TEN lub inny nosić

post-0-0-13619000-1330657877.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.