Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartfalk

orient power reserve

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy ktoś z Państwa może napisać parę słów o modelach orient power reserve, który pojawiły się ostatnio tu: http://www.i-zegarki.pl/advanced_search_re...s=power+reserve?

 

Są strasznie ładne i rozważam zakup, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ich temat. w google wyskakują tylko jakieś wschodnie strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rezerwą poniżej 1tyś. - fajnie.

Ciekawe kiedy będą rosyjskie z rezerwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warte uwagi.

W tych okrągłych są mechanizmy 46U40

Podany rozmiar 44mm dotyczy pomiaru bez koronki (z koronka 47mm)

Na temat jakości mechanizmu nie mam informacji.

Dla zainteresowanych są do tych modeli także bransolety ale jeszcze u Importera nie dostępne.


pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczki cacy :) Ogólnie o Oriencie mówi i pisze się dobrze więc myślę, że z tymi modelami jest podobnie.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. mam zaufanie do tego sklepu, bo już tam kupowałem, ale ciekawi mnie, czemu tych modeli nie ma nigdzie indziej.

ciekawe, że sprzedają je wraz z oryginalnymi pudełkami orient i międzynarodową gwarancją producenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLF
ciekawi mnie, czemu tych modeli nie ma nigdzie indziej.

ciekawe, że sprzedają je wraz z oryginalnymi pudełkami orient i międzynarodową gwarancją producenta...

Małe sprostowanie: te modele są w wielu sklepach w Japonii.

Np. po wpisaniu do Google nazwy modelu CFM00005D0 zobaczysz kilkanaście miejsc w Japonii, gdzie ten zegarek jest w sprzedaży.

Wygląda na to, że http://www.i-zegarki.pl ma jakiś kontakt w Japonii i sprowadza modele, których firma Orient nie promuje poza Japonią.

Nie mam też pewności, czy na te zegarki obowiązuje międzynarodowa gwarancja. Na stronie sprzedawcy jest napisane coś takiego:

Gwarancji na poprawne działanie zegarków zakupionych w sklepie www.i-zegarki.pl udziela firma Importer (Gwarant) z siedzibą przy ul. Długosza 1 w Gorlicach.

Nie kupowałem u nich zegarka, więc nie wiem jak wyglądają dokumenty dostarczane z zegarkiem.

Natomiast kupowałem w Japonii model Orient Star, który jest przeznaczony na rynek japoński i gwarancja producenta jest ważna tylko w Japonii.

Być może w przypadku zegarków z Gorlic jest podobnie i wtedy gwarancja jest ważna tak długo, jak długo firma Importer istnieje i zapewnia pomoc gwarancyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopytywałem i dopytywałem... :twisted:

pan tomek napisał mi także, że swojej gwarancji udzielają na wszystkie zegarki, a niektóre dodatkowo objęte są gwarancją międzynarodową. wstawili dodatkowe zdjęcie pudełka i papierów.

zamówiłem http://www.i-zegarki.pl/orient-cfhaa002b0-...atic-p-231.html.

jutro powinien być u mnie. wieczorem napiszę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek dotarł do mnie :D

zamówiony wczoraj około 14, dojechał dzisiaj przed południem.

 

paczka jak zwykle solidnie zapakowana. w środku karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, faktura i białe kartonowe pudełeczko, a w nim i eleganckie pudełko orient z zegarkiem.

 

odwiedziłem w życiu kilka salonów z zegarkami, ale ten model jest naprawdę przepiękny. niesamowicie wygląda ta "wyrwa" w tarczy ukazująca część mechanizmu. na dniach postaram się wkleić kilka zdjęć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.