Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LuxInTenebris

Kwarc czy biedny automat? Zegarek za max 450zł

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie wydaje mi się,ze lepszy będzie jednak kwarc Nie wiem czy uda się upolować jakiś sensowny automat. Nawet jeśli będzie się szukało wśród używanych zegarków. 

Ciekawe są moim zdanim zegarki od Skagena/

 

Nieźle wyglada na przykład ten:

http://www.zegarki-skagen.pl/zegarek-skagen-233xltmb-titanium-grenen/ Prosty, czarny , klasyczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z przyjemnoscia przeczytalem ten wątek (cały) bo od ładnego kawałka czasu już nie bywam na forum. Dylematy o wyższości mechanicznego nad kwarcowym

nadal zaprzątają umysły ludzi chcących kupić zegarek zacytuję jedna odpowiedz 4palce która jest bardzo trafna w mojej ocenie:

 

...Ważniejsze jest pytanie, jakie cechy są dla Ciebie ważne... czy zegarek ma być punktualny? Czy ma być wodoszczelny? Jaką ma mieć wielkość? Na bransolecie czy pasku?

Nie daj się zwariować gadaniu o "duszy" czy "uroku" automatów czy zegarków mechanicznych, kup coś co się Tobie podoba....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.