Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Randaff

Citizen JY0110-55E Skyhawk Red Arrows

Recommended Posts

Witam szanownych Klubiwiczow,

Jestem tu nowy i z gory SORRY jezeli wpakowalem sie z tematem wbrew panujacym zwyczajom ;)

Prosze o pomoc w znalezieniu 2 ogniw do bransolety (lub calej bransolety) do Citizena jak w naglowku.

Wszystkie eBaye, Amazony, inne jakies przeszukiwarki przerobilem.

Znalazlem takie rzeczy tylko w USA za ceny nie z naszej galaktyki.

Nie musi to byc nowa bransoleta (czy te 2 ogniwa), ale musi byc tytanowa oryginalna.

Moze ktos z Panstwa ma cos takiego na zbyciu?

Bylbym bardzo zobowiazany ;)

Wielkie dzieki,

Randaff

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Graz09
      Witam.
      Zastanawiam się nad dwoma modelami Citizena:
      BN0150 (EcoDrive)
      NY0084 (automat)
      Chciałbym się dowiedzieć który byście wybrali? Chcę go kupić raczej na długie lata, bardzo mi się podoba ich stylistyka. Może macie któryś z nich i podzielicie się wrażeniami, opinią

• By Arcydiakon
      Cześć, od kilku miesięcy szukam bransolety do CWC G10. Zegarek ma stałe teleskopy i około 18 - 18.5 mm w uszach. 
      Wymyśliłem sobie, że najprościej będzie kupić bransoletę z zaczepami, które można w miarę łatwo 'rozprostować' i następnie dogiąć już na zegarku. Szukam raczej lekkiej bransolety, może być zwijanka. Wydaje mi się, że mesh zupełnie nie będzie pasował.
      Co sądzicie o propozycjach bransolet - te dwa modele mają taką budowę jakiej oczekuje.
      https://zegaryzegarki.pl/product-pol-9264-Bransoleta-stalowa-do-zegarka-18-mm-JVD-KT-127-18.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping
      albo
      https://allegro.pl/oferta/bransoleta-pasek-siatkowa-mesh-do-zegarka-20mm-new-8819232054?reco_id=0264e782-957d-11eb-b053-b02628c7dfb0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
      Z zupełnie innej półki cenowej znalazłem Forstner Klip - https://forstnerbands.com/products/forstner-bonklip-ladder-style-watch-bracelet
      A może można znaleźć lepszą bransoletę która spełni te oczekiwania? 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.