Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem ze to bateryjka, ale taki akurat sie pojawił na aukcji a bardzo spodobał mi się styl tych zegarków. P.s. piotrek39 to przez twoje fotki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie , to że to bateria nic nie ujmuje temu zegarkowi jest wygodny , lekki tylko pasek oryginalny troche do bani graty nabytku

U mnie dziś patrkjotycznie 295a36293f329aba1e077a818a5b52cd.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt pasek ciut sztywny, przeszukam bazarek moze trafie cos ciekawego.

A tak na przyszłość czy jakby mnie nabrała ochota da się do niego w miare bezproblemowo wsadzić automat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt pasek ciut sztywny, przeszukam bazarek moze trafie cos ciekawego.

A tak na przyszłość czy jakby mnie nabrała ochota da się do niego w miare bezproblemowo wsadzić automat ???

Myśle że bez problemu

 

Tomek

Fajny zegar

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek

Fajny zegar

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Stworzony na moją rękę. Nawet gumę już do niego znalazłem, klamerka amerykańsko-chińsko-polska, a pasek póki co taki, bo ten czarny z czaszkami nie do końca mi podpasował:

 

 

44624188515_f9dc4d1531_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! I jest gruby przy teleskopie na tyle, że wypełnia przestrzeń do samej koperty. Na razie zostaje, bo i kolorystycznie mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad lumą na tarczy, ale boję się, że jak naciapam to zepsuję. Na tej mojej to nie ma za bardzo jak nałożyć, żeby nie zburzyć całości... Chyba jednak nie, niech zostanie jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pasek.

 

Tarcza u mnie zostaje jaka jest, tak mi się podoba i nie zmieniam. Miałem iść spać, ale miedziak mi teraz spokoju nie daje :rolleyes:

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad lumą na tarczy, ale boję się, że jak naciapam to zepsuję. Na tej mojej to nie ma za bardzo jak nałożyć, żeby nie zburzyć całości... Chyba jednak nie, niech zostanie jak jest.

wstaw lume w otwory srubek ? zawsze mozesz wydlubac jak bedzie nie tak 

ja parzylem na te czaszki i jakos nie moglem tam lumy zgrac przez te rzymskie numery  :(

Edytowane przez Piotr K.

If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter dzięki! Przetestuję Twój pomysł! Ale na razie nie mogę się jeszcze nacieszyć tak, jak jest!

 

 

30606321697_fc5d61f3dd_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratulacje się należą:

dla Piotra za produkt

dla Tomka, że ma zegarek który mu odpowiada :) bo to wybredny klient

na dużym nadgarstku ten handmade watch wygląda prawidłowo. 

graty chłopaki :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek39 ....

 

SZACUN!!!!!!!!


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamra dostała wysoki połysk... A ponieważ stworzyła ich ta sama ręka, więc niech się teraz starzeją razem...

 

 

45507422062_a1c848b239_c.jpg


31685432778_2dcef4c4cf_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyszla ta klamerka .

no i bracia sie spotkali jeden troche brudny bo pracowal ciezko,

wiem wiem paski sa nie na tych zegarkach  :P 

 

post-65121-0-98198000-1540508718_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krezus... :D

 

Im dłużej obcuję z Renegatem, tym bardziej doceniam jakość wykonania. 

 

Powala na kolana fakt, że wszystkie krawędzie są idealnie wykończone. To znaczy, że oczy nie widzą fazowania, ale palcem czuje się, że nie są ostre... To zawsze mnie trochę osłabiało w innych zegarkach i poprawiałem ten stan iglaczkami. W Steinharcie na ten przykład tak było. W ogóle jest cała masa smaczków, jak koronka idealnie w płaszczyźnie protektora, delikatna fazka na uszach od zewnętrznej strony na wysokości dziury na teleskop. I ogólnie uszy i koperta są super wyprofilowane, Niesamowite, ale na razie nie znalazłem jeszcze niczego, co bym zmienił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krezus... :D

 

Im dłużej obcuję z Renegatem, tym bardziej doceniam jakość wykonania. 

 

Powala na kolana fakt, że wszystkie krawędzie są idealnie wykończone. To znaczy, że oczy nie widzą fazowania, ale palcem czuje się, że nie są ostre... To zawsze mnie trochę osłabiało w innych zegarkach i poprawiałem ten stan iglaczkami. W Steinharcie na ten przykład tak było. W ogóle jest cała masa smaczków, jak koronka idealnie w płaszczyźnie protektora, delikatna fazka na uszach od zewnętrznej strony na wysokości dziury na teleskop. I ogólnie uszy i koperta są super wyprofilowane, Niesamowite, ale na razie nie znalazłem jeszcze niczego, co bym zmienił...

To jest prawda niby krawedzie sa ostre ale nie ,mialem ten sam problem z paroma innymi zegarkami pilnikiem diamentowym musialem ostre krawedzie stepic tu wszystko Piotrek zrobil i wypolerowal SUPER !

Kiedys mu wspomnialem ze garda jest troche zagruba ale jak ja musialem je wszystkie zkrecic to tak teraz jak mam jeden to jest ok .


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż

Niewiem co powiedzieć Dzięki za miłe słowa ? Nie bardzo jestem przyzwyczajony do tylu komplementów naraz Jak by mi ktoś rok temu powiedział , że zbuduje jakiś zegarek to pokazał bym mu kółko na czole A tu takie jaja coż , raz w to wejdziesz to trudno wrócić to wciąga jak narkotyk już trzeci projekt a w głowie następny gotowy MASAKRA 6705ac0b631e9b2351d4db2f123d1ede.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedziak (ten ostatni od prawej) bo tak go ochrzcilem potrzebuje lepszej tarczy sprawdze co mam na skladzie lol .

Edytowane przez Piotr K.

If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.