Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzysztof23

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Początkujący

Recent Profile Visitors

400 profile views
 1. Panowie podjebka czy ori. Moje niepokoje dotyczą koloru wskazówek i kolorystyki tarczy. Nie mogę w żaden sposób zlokalizawac dokładnej wersję która by odpowiadała takiej kolorystyce . Bransa odziwo wygląda podobnie do ori. Wie że fotki słabej jakość ale lepszych brak na tą chwilę. Podobny do gw 3000 1 ajf Pozdrawiam i dziękuję za pomoc .
 2. Znajomy szuka zegarka wg kryteriów jak w tytule plus : - zegarek na pasku - raczej po serwisie - raczej duża linia - marka rozpoznawalna dla laików;) - tarcza okrągła Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 3. Zakupiłem takj oto zegareczek i miałbym parę pytań do lepiej żonie towanych - co to za model - czy bezel zewnętrzny powinien być ruchomy czy nie ?? - czy ring wewnętrzny z kierunkami świata powinien być ruchomy czy nie ?? - jakie szkło siedzi w tym cudaku Z góry dziękuję za pomóc;)
 4. Witam zakupiłem właśnie takiego cudaka -foto. Podpowie ktoś dzie mógłbym - nie za miliony monet dokupić pasek. Zapłaciłem 200pln super jakby ktoś powiedział czy nie przepłaciłem o 150. Z góry dziękuję za pomoc
 5. Witam czy nadal poszukuje Pan tubus czy udało się znaleźć?
 6. Powitać, chociaż nie sądzę by na długo bo duży bydlak a rączka mala
 7. https://www.olx.pl/d/oferta/rolex-sea-dweller-CID87-IDKtawq.html Wtf podjebka za 15k
 8. Pod wpływem emocji i innych środków zakupiłem zegareczek. Proszę o weryfikację wg mnie wygląda ok ale znając możliwość małych żółtych rączek wolę usłyszeć jeszcze jakąś opinnie. Dziękuję bardzo za pomoc.
 9. Tx za info. Napisałem do kolesia ale się wykręca że tak kupił gdzieś i tak sprzedał. Na pytanie czemu nie opisał na aukcji że bransoleta jest skracana i nie ma ogniw, odpisał że mu to nie przeszkadzało i że to ja powinienem dopytywać. Najgorsze że przesyłka kosztowała mnie ponad 100 ppn. Czy jak zgłoszę problem do PayPal oddadzą mi z kosztami przesyłki ??
 10. Witam szanownych użytkowników serii Oceanus miałbym 2 pytania Zakupiłem takie cudo Casio Oceanus S100 i niestety po odbiorze okazało się że jest mały zonk i bransoleta jest za krótka. Czy ma ktoś na sprzedanie ogniwa lub ewentualnie gdzie można takowe kupic. Pytanie nr 2 czy ten zegarek ma zewnętrzny antyrefleks ? By widzę rysie na szkle i zastanawiam się czy to powłoka AR czy szkło zarysowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.