Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ona1980

zegarek dla męża

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

chciałabym kupić mężowi zegarek sportowy na bransolecie. Zależy mi aby był elegancki. Znalazłam na dutyfreeisland Citizen AT8110-61E za 1281 zł.

 Myślę że mozna też wymienić na pasek skórzany i będzie wyglądał elegancko. Nie będzie to zegarek do garnituru (do tego mąż ma z białą tarczą).

Chciałabym sie dowiedzieć co sądzicie o mym wyborze. Może zaproponujecie coś innego w tym stylu i cenie. Nie wiem też czy ten radio control jet przydatny (nie latamy za ocean-szkoda) czy raczej niepotrzebny bajer. Mężowi na tym nie zależy, raczej na wiecznym kalendarzu. To mi się ten model bardzo podoba, ale nie widziałam go na żywo. Może ktoś z was ma i wypowie się. Będę wdzięczna za radę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zegarek jak najbardziej warty polecenia, mam ECO drive Citizena i uważam że jakościowo to na prawdę dobre zegarki.

Co do Radio Controlled jest to bajer jak najbardziej przydatny, i nie trzeba wcale latać za ocean. Każdy zegarek ma określoną dokładność chodu, np ja swój co miesiąc muszę cofnąć o jakieś 5s żeby czas był ustawiony dokładnie, w przypadku Radio Controlled zegarek synchronizuje się automatycznie codziennie, więc zawsze mamy pewność że jest punktualny co do sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zegarek jak najbardziej warty polecenia, mam ECO drive Citizena i uważam że jakościowo to na prawdę dobre zegarki.

Co do Radio Controlled jest to bajer jak najbardziej przydatny, i nie trzeba wcale latać za ocean. Każdy zegarek ma określoną dokładność chodu, np ja swój co miesiąc muszę cofnąć o jakieś 5s żeby czas był ustawiony dokładnie, w przypadku Radio Controlled zegarek synchronizuje się automatycznie codziennie, więc zawsze mamy pewność że jest punktualny co do sekundy.

Dziękuję Ci za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że jeszcze kilkoro z Was się wypowie. Obawiam się czy nie będzie to nudny wybór dla 40 latka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy gustu twojego męża - wić na to pytanie nikt nie odpowie.

Jest to model raczej stonowany i, jak dla mnie,  bardziej elegancki niż sportowy.

W mój gust na przykład nie trafia, bo brakuje mu charakteru :)

Ale na pewno jest to dobry model, zupełnie bezobsługowy przez jakieś 10 lat.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy się spodoba to tylko i wyłącznie kwestia gustu. Czy ma cz tez nie ma charakteru to tez kwestia gustu.

Pewne jest tylko, że zegarek jest bardzo dobry i faktycznie przez jakieś 10 lat nie trzeba praktycznie nic przy nim robić, nawet wymieniać baterii :) .

Radio Controlled to funkcja bardzo przydatna. To naprawdę miłe uczucie wiedzieć, ze zegarek zawsze pokazuje dobrą godzinę i właściwy dzień miesiąca. Natomiast bajerem jest wg mnie chronograf. Jest tez wersja bez - 

Citizen CB0010-88L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj. Ten mój mąż to ciężki kaliber. Ale na pewno chce zegarek bardziej elegancki niż sportowy (na co dzień do pracy), Chodzi mi bardziej o to czy to dobry wybór (technicznie) i czy cena ok. (Zielona jestem w temacie że aż smutno). Dodam że mąż myślał o kwarcu (w sensie na baterię) do 700 zł.Obecnie ma Orienta FET0P003WO, też jest to raczej stonowany zegarek. Postanowiłam się zastosować do zasady wyczytanej na forach, że trzeba wydać na zegarek dwa razy tyle ile się zaplanowało :D. Niektórzy pisali, że 1 wypłatę, niestety na to nie mogę sobie jeszcze pozwolić. Suma sumarum założyłam, że jeśli ten orient mu się podoba to ten też będzie. Bardziej się zastanawiałam czy warto kupić tego citizena za tą cenę. Ale jeśli mówicie że to dobry mechanizm i pochodzi parę lat to chyba zaryzykuję. :(

 

Ale namąciłam. S :D rki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wspomnieć, że w tym budżecie można dostać Seiko SARB033. Chyba najlepszy zegarek w swoim przedziale cenowym. Automat, trochę inny styl, ale oczywiście podany Citizen to też dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.