Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć Wszystkim!

Przymierzam się właśnie do kupna mojego pierwszego prawdziwego zegarka. Jako, że właściwie wszystkie interesujące mnie egzemplarze znajdują poza granicami Polski na chrono24, postanowiłem prześledzić oferty z allegro. Znalazłem parę ciekawych zegarków omegi do 6 tysięcy, jednak zauważyłem że ich ceny są stosunkowo niższe niż na wspomnianym wcześniej chrono24. Jest tu ktoś może na tyle miły aby polecić takiemu laikowi jak mi coś co będzie oryginalne i pozwoli mi myśleć, że nie zmarnowałem pieniędzy/nie dałem się naciągnąć? Dziękuję z góry wszystkim zainteresowanym.

Guest Blunio

Polecam forumowy bazarek. :)

Jak nie masz wiedzy i doświadczenia to Allegro póki co omijaj szerokim łukiem. :wacko:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mrcn
      Dzień dobry!

Proszę o weryfikację autentyczności zegarka jak na zdjęciach. Do zegarka przedłożona została dokumentacja jak na zdjęciach.

Mam pewne wątpliwości ale nie znam się na rzeczy. Sprzedawca zażyczył sobie 14000 zł. Co myślicie o tej cenie?

• By Pittol
      Dzieńdobry, wpadłem ostatnio w posiadanie takiego oto zegarka, jako iż jestem ciekaw czy to oryginał a o zegarkach wiem tyle co nic to chciałbym prosić o weryfikację bardziej znających się kolegów czy koleżanki. Osobiście porównując ze zdjęciami z internetu nie widzę różnic innych niż sekstant na miejscu "12" lecz pomyślałem, że może to jakiś inny model?  Jeśli to z góry wyklucza możliwość oryginalności tego zegarka to przepraszam za zajmowanie czasu.
      W każdym bądź razie dziękuję z góry za weryfikację ! 

• By iradek
      Witajcie,

Miałem włamanie w domu i ukradli mi między innymi zegarki. Czy ktoś może mi pomóc, co w takiej sytuacji zrobić? Gdzie zgłaszać? Kogo powiadomić?
      Gdzie ewentualnie ich szukać? Czy są w ogóle jakieś szanse, czy już pojechały na wschód?
      Zostały mi pudełka i papiery. Numery seryjne oczywiście mam.

Pozdrawiam
      Radek

PS. Jeśli zła kategoria, to przepraszam i prośba o przeniesienie.
    • By lucifer455
      Dzień dobry chciałbym kupić swojego pierwszego G-shocka i mam pewien dylemat. Będzie to mój pierwszy zegarek a budżet mam w granicach 600zł i chciałbym spytać o opinie na temat tych modeli.  
      CASIO G-SHOCK GA-2000SU-2AER
      GBA-800UC-2AER
      GA-100B-4AER
      Drugą sprawą jest sklep bądź sprzedawca, którego byście polecali do takiego zakupu. Przeglądałem oferty na stronach aukcyjnych, ale domyślam się, że większość to jakieś podroby.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.