Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dodge66

Użytkownik
 • Content Count

  3,842
 • Joined

 • Days Won

  53

dodge66 last won the day on December 21 2020

dodge66 had the most liked content!

Community Reputation

4,365 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

18,332 profile views
 1. Wygląda równie dobrze jak był u mnie Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że faktycznie TEGIMENT nie łapie rysek równie mocno co stal bez powłoki, ale nie jest to kosmiczna technologia - jak się postarasz, to wszystko zarysujesz Dekielek w 556 ma szafirowe szkiełko, także raczej nie obawiałbym się rysek w tym miejscu.
 2. Jak go kupowałem to również nie byłem do niego do końca przekonany... tak w sumie przypadkowo wpadł przy okazji 103 St Ale fajny jest
 3. Soprod Podejrzewam, że ten egzemplarz jest Tobie bliżej znany - czerwony sekundnik
 4. Wygląda świetnie, szkoda tylko, że ma 16mm między uszami
 5. Jak zawsze wszystko zależy od intencji interpretującego http://gss.gda.pl/tlumik-huku-czy-mozna-uzywac-broni-z-tlumikiem/
 6. Dlatego nie montuje się tłumika, a urządzenie ochrony słuchu!
 7. Posiadam starszą referencję (WAY2112-0), ale dekielek jest nieco inaczej wykończony - wypełnienie nurka ma wyraźnie matową fakturę, natomiast sam hełm ma delikatnie inne kształty niż podróba @boski'ego. Jednak są to jedynie niuanse, podejrzewam, że nawet niezauważalne bez możliwości bezpośredniego porównania z oryginałem:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.